już zimówki? :shock:
czy taka zmiana komfortu jazdy z 20 na 16 ?
ale jak na 16 to chyba najładniejszy wzór, sam mam takie zimowe i cholernie mi się podobają :D – ciekawe jak by wyglądał ten wzór w rozmiarze 20” :D
ale patrząc na temperatury też niedługo zmieniam na zime :(