w tym ogloszeniu napisane jest auch mit EDC moeglich takze z EDC mozliwe,takze pasuje...ja mam nowki H&R na tyl napisane w ogloszeniu bylo -25 i tez napisal ze takze z EDC..jesli ktos je chce tanio sprzedam 300zl
w tym ogloszeniu napisane jest auch mit EDC moeglich takze z EDC mozliwe,takze pasuje...ja mam nowki H&R na tyl napisane w ogloszeniu bylo -25 i tez napisal ze takze z EDC..jesli ktos je chce tanio sprzedam 300zl