Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nawiew na szybe nie działa

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow

    Nawiew na szybe nie działa

    Mam pytanie, moze ktos sie spotkal z czyms takim.... Nie dziala mi nawiew na szyby, od strony kierowcy leci na nogi i kratkami na kierowce, ale nie reaguje na szyby, natomiast po stronie pasazera leci tylko na nogi i.... cieple! nie wiem kiedy to sie zrbilo bo szyby mi nie parowaly (mam z tym gazem) tylko jak wiozlem pasazera to zaczal krzyczec ze mu goraco mimo wlaczonej klimy :/

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    165
    BMW
    E38 740i z 1999 r. i E39 528i z 1997 r. małżonki
    Skąd
    Białystok
    elektrozawory wentylacji, dziś pytałem w ASO to cena 1300 zł.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar cutthr0at
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    146
    BMW
    735i 99'
    Skąd
    Bedford

    Post

    Cytat Zamieszczone przez WojtekE_32
    elektrozawory wentylacji, dziś pytałem w ASO http://serwis-tv.com to cena 1300 zł.
    a teraz to mnie załamałeś :-( mam podobny problem, tylko u mnie leci gorące na nogi pasażerów z tylu i gorące na szybę(niezależnie od ustawień, zawsze max temperatura) a ze środkowych nawiewów normalne. Tylko wydawało mi się ze te elektrozawory są znacznie tańsze!
    Ostatnio edytowane przez cutthr0at ; 28-07-2015 o 11:54

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    165
    BMW
    E38 740i z 1999 r. i E39 528i z 1997 r. małżonki
    Skąd
    Białystok
    Jeszcze niedawno był po ok. 1000-1100. Bo występuję to jako komplet (przynajmniej u mnie po lificie, ale wg ETK jest to ten sam moduł od 1996 roku) tzn. elektrozawory (oba) i pompka elektryczna. Właśnie dziś mi mechanik rozebrał i uszkodzenie jest takie, że nie da się reanimować i też muszę nowe kupić. Można próbować używkę, ale z własnego doświadczenia w E32 to używane działały mi miesiąc (a nowe kupiłem za ok. 500 zł, tylko tam można było kupić bez pompki).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •