Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Jakie macie przebiegi w swoich 740D i na co zwracać uwage ??

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Ktos udzieli mi odp jakie ma wolne obroty po zagrzaniu i jak wyglada sprawa z kopceniem na czarno? :)

  2. #22
    obroty chyba gdzies lekko powyzej 500 ztego co pamietam, nie kopci na czarno chyba ze mu mocno przylozysz to widac ze cos sie z rur wydobywa ale tyko przez sekunde. Ciekawi mnie ta slynna awaryjność 740d bo z tego co widze nikt nie narzeka... Dużo złego o dieslu mówia osoby które diesla nie posiadają...



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Od czego moga zalezec wolne obroty i jakie byly w nowym aucie? Ja mam ponizej 500 a kolega ma z 800 wiec prawie dwa razy tyle. To tak jakby bylo ubogo i moze dlatego tez nie ma grama dymu, chociaz wydaje mi sie ze moj silnik pracuje glosniej niz jego.

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    obroty chyba gdzies lekko powyzej 500 ztego co pamietam, nie kopci na czarno chyba ze mu mocno przylozysz to widac ze cos sie z rur wydobywa ale tyko przez sekunde. Ciekawi mnie ta slynna awaryjność 740d bo z tego co widze nikt nie narzeka... Dużo złego o dieslu mówia osoby które diesla nie posiadają...
    Zatankuj w niemczech to nawet po kick-downie nie zakopci ehh a na naszej ropie to tak ale tylko pierwsze przepalenie potem juz można butowac i nic się nie dzieje, ktoś mi to tłumaczył że w naszej krajowej ropie coś tam sie osadza czy jakoś tak.... Jeden plus, jak ktoś Ci siedzi na dupie i ma szybsze auto to wciskasz kick'a i za chwile gość odpuszcza w poszukiwaniu świerzego powietrza haha :)

  5. #25
    dym widac tylko przez sekune i to trzeba sie przyglądnąć. to nie sa diesle starej generacji które kopciły na potęgę :foch:



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Mógłbym któregoś z posiadaczy prosić o nagranie dzwięku wydobywającego się z wydechu podczas gazowania :P Szukam i szukam na youtubie i nie moge nic znaleźć :/ PS. proszę o kontakt osoby, które w niedalekim czasie mają zamiar odwiedzić Wrocław ... zależy mi bardzo na tym aby zobaczyć jak się to wszystko sprawuje w realu :)

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Do Wrocka nie jade ale jak będziesz to zapraszam ... po za przyszłym tygodniem bo rodzice jadą do niemiec na pare dni....

  8. #28
    W okolicach 11.06 bede jechał do Niemiec wiec przez Wrocek bede przejeżdzał. Jest to pewnie na 90% wiec jak bedziesz miał ochote a ja pojade to możemy się umówić gdzieś przy A4



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Super, będę Ci ROBERTO bardzo wdzięczny ... jak tylko bedziesz zmierzał w moim kierunku to daj mi znać a na pewno się spotkamy ... muszę się przekonać do tego silnika :)
    Koleżanka ma s400 cdi w220, jeździłem tym autkiem i szczerze mówiąc wrażenie mam bardzo miłe ... ponadto dźwięk jest bardzo ładny ... szczególnie przy przyspieszaniu słyszalny jest ten specyficzny dla v8 bulgot :D Ciekawe jak to brzmi w wykonaniu bawarskiej limuzyny ;>

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    szczególnie przy przyspieszaniu słyszalny jest ten specyficzny dla v8 bulgot :D Ciekawe jak to brzmi w wykonaniu bawarskiej limuzyny ;>
    Proszę Cię, jaki bulgot?? :hah: Nie słyszałem jeszcze żadnego europejskiego V8, które wydawałoby dźwięk inny niż cichy pomruk - tym bardziej jeśli mówimy o dieslach.
    740d na pewno nie brzmi jak typowy klekot - ale zapewniam Cię, że bliżej mu będzie do Twojego odkurzacza niż do Corvette. ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •