Witam
Problem dotyczy e38 94r, m60, 4l.
Jakiś czas temu(około roku) miałem robiony remont zawieszenia. Problem został rozwiązanu, ale w międzyczasie uszkodzeniu uległa górne poduszka tylniego wachacza, co objawia się nieprzyjemnym stukaniem. Podjechałem do mojego mechanika i po oględzinach okazało się że wypadało by też wyminić tylne dolne wachacze. Same wachacze sa ok, ale brzydko wyglądają już silentblocki. Cześć ta nie wytstępuje w zamienniku(ani wachacze, ani elementy do regeneracji). Niewzruszony całą sytuacją pojechałem więc do aso zamówić wszystkie niezbędne elementy. Okazało się natomiast ku mojemy zaskoczeniu że wachacze te są w cenie blisko 2tyś zł/szt :razz:
Pytanie zatem brzmi czy jest możliwość profesjonalnej regeneracji takich silentblocków? Dodam odrazu że nie jestem człowiekiem który kupił e38 i zadaje pytania w stylu: czy olej mineralny wtystarczy:) Zdaje sobie sprawę z wysokich kosztów eksploatacji tego auta i na codzień je ponoszę, jednak przy sumie blisko 4tyś za 2 elementy zawieszenia postanowiłem zapytać czy ktoś z was nie miał kiedyś takiego problemu i czy nie znalazł z niego wyjścia w inny sposób niż dając się ograbić ASO?

Pozdrawiam wszystkich!