Chciałem wymienić u siebie w aucie fotele i kanapę. Niestety zakup odpowiedniego wnętrza graniczy z cudem (przeglądam alledrogo od ponad pół roku i ciągle coś jest nie tak), więc myślę nad dostosowaniem foteli z anglika. Takie o wiele łatwiej znaleźć tylko oczywiście natrafiam na szereg niejasności.

Teraz mam fotele komfortsitze z pamięcią, podgrzewaniem i drewienkiem z tyłu oparcia. Fotele, które chciałbym kupić to sportsitze z anglika, bez podgrzewania i drewna z tyłu. O ile samo drewienko nie powinno chyba stanowić problemu (czy oparcia foteli komfort i sport są plug and play?) to pozostałe opcje wzbudzają szereg niepewności. Co będę musiał zrobić, żeby w tych fotelach z anglika działała pamięć? Podgrzewanie jest sprawą drugorzędną gdyż wiem, że maty są przyszyte do siedziska i w ostateczności mogę z tego zrezygnować, ale chyba najlepiej było by przełożyć maty grzewcze i zajęcia fotela pasażera ze starych foteli ;)

Liczę na Waszą pomoc!

p.s. gdyby taka zamiana okazała się bardzo problematyczna szukam beżowego fotela kierowcy ;)