Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: [ pozostale] Czy e65/e66 to awaryjne auto ? Na co uwazac prz

  1. #21
    7ka
    Gość
    jak zdobyc wiecej basu w dsp.. za 0 zl..

    http://www.7-forum.com/forum/23/bass...0-a-91536.html

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Bo Ty Sylwek nie masz słuchać muzyki z głośników tylko muzyki spod maski :medit:
    BMW celowo wsadziło takie nagłośnienie :]
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #23
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    7kajeszcze przetlumacz na polski plisssss
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    ...gra ehh dla mnie bajka, wręcz idealne naglośnienie :)
    A ja nadal uważam, że BMW produkuje naprawdę słabe nagłośnienie. I to od lat.

    Słabe - na tle konkurencji oczywiście. Audio w Audi A8 gra o niebo lepiej a i wyszydzany MB w swojej S-ce postarało się - nie wspomnę choćby o Lexusie LS

    BMW audio jest dobre, gra ładnie, ale po odsłuchaniu w w/w wozach twierdzę, że nagłośnienie idealne nie jest. Najwyżej dobre
    Zgadzam sie ze w bmw zawsze kiepsko grało - niestety - moze też dlatego na mnie takie wrażenie zrobilo nagłośnienie w E65, natomiast jeździłem np Q7 i A6 (2006r) i czy jest lepiej hmm nie wiem, w porównaniu z E38 to napewno o niebo lepiej ...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Ja mam u siebie nagłośnienie Logic7 i muszę przyznać ze gra dobrze. Posiadałem DSP w E39 które już też grało lepiej niż seria, natomiast różnica międy tymi dwoma systemami jest jeszcze ogromna.
    Co do awaryjności to mechanicy mi mówili ze często spotyka się dużu ubytek oleju w silniku i to nie przez wyciek, a spalanie - w szczególności silniki N62
    U mnie jest to w normie - wychodzi ok 1l na 30tyś. Problem jaki ja miełem i z tego co wiem też nie byłem z nim sam to wyciek ze skrzyni. Miska skrzyni wykonana jest z tworzywa i zaspolona wraz z filtrem dlatego powstają wicieki - odkształca się przy przebiegach ok 120-150tyś. Na szczęście koszt nie jest duży bo podobno nawet niższy niż sam filtr skrzyni do E38. Ja za komplet zapłaciłem 240zł + naturalnie olej który przy okazji wymieniłem. Z samą skrzynią ponadto nie miałem innych problemów. Zmienia biegi idealnie bez stuków ani jakiegokolwiek szarpania.
    Jak przymierzałem się do kupna właśnie tego samochodu to sporo egzemplarzy obejrzałem. Często spotylało się nierówną pracę zinmego silnika, nawet w Bavaria Motors gość mi mówił ze to normalne oglądając jeden samochód u nich, ale nie chciało mi się w to wierzyć i na chwilę obecną wiem że to nieprawda - mój pracuje równo. Z pewnym czasem coś zaczął się czasem dławić, ale objawy były mi już znane z innych silników BMW - wymiana membran odpowietrzających głowicę pomogła. Koszt 47zł/szt + 10 min roboty. jeśli śa zużyte to słychać drobny świst o okolicach głowic. Sciągnięcie pokrywy silnika wszystko wyjaśni.
    Dużo usterek też widziałem na elektrycznym wyposażeniu samochodu, takim jak "soft close automatic" , funkcje fotela przód czy tył. Otwieranie i zamykanie tylnej klapy. Mi też się zdarzyło mieć z tym problem, ale gorzej to wyglada niż faktycznie jest. Czujnik ciśnienia się zapowietrzył i wyłączał napięcie na silniczku napędzającym pompkę. 15min roboty i po krzyku, działa jak nowe. Wystarczy było odkręcić czujnik z obudowy z skręcić ponownie. Ja przy okazji uzupełniłem płyn.
    To by chyba było na tyle ile udało mi się zauważyć oglądając jakieś kilkanaście egzemplarzy jak i przez 2 lata eksploatacji swojego.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Gdzie ty kupiłeś filtr z miską za 240 PLN !!!!!!!! jak masz dojście to biorę wagon tego towaru.
    Ja też mam Logic 7 i jestem bardzo zadowolony.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Bavaria Motors Katowice poprzez mojego mechanika, ale nie wiem z jakich on upustów korzysta.

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    O tej misce tez mi kumpel mówił, też coś tam chyba z nią robił i chyyyba właśnie nie było to zbyt drogie hmm

  9. #29
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    We Wrocku wymiana oleju w skrzyni plus filtr w misce i miska=!300zl
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    1300 w ASO ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •