Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: [ pozostale] Czy e65/e66 to awaryjne auto ? Na co uwazac prz

  1. #11
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    EDC (sila tlumienia amortyzatorow) nie mam
    A Dynamic Mam...sprawdza sie nawet dobrze....nie moge narzekac,problemow zadnych z tym nie mialem
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #12
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    A jakie systemy audio macie koledzy w swoich e65 (Logic7, DSP, czy moze zwykly HiFi) ?

    Jak one sie sprawdzaja ? Sa lepsze niz kiepskie rozwiazanie z e38 ? Czy jest mozliwosc sluchania MP3 ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #13
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Ja mam zwykle HIFi bez logica i innych bajerow...gra calkiem przyzwoicie nienarzekam,glosniki mam fabryczne harman kardon i daja rade mam zmieniarke cd na 6 plytek z przodu.
    co do mp3 to nie czyta u mnie,a jak jest ew.ze zmieniarka dvd z bagola czy czyta to nie wiem..
    O podlaczenie innych zeczy pytaj sylwka7...ale jest klopot pewnie bo w e65 wszystko juz jest na swiatlowodach
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    A jak BEZI ze spalaniem gazu u Ciebie ? Ile palil na benzynie a ile teraz na LPG ?
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #15
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Oj Sebek-bylem tydzien temu w zgorzelcu a nic sie nie pytales hehe,trzeba bylo przygotowac pytania na kartce i po20min bys wszystko wiedzial
    Spalanie LPG w miescie wrocku w korkach non stop prawie(10km z rana do pracy jade w 1h) spala mi 20L gazu(Pb 18l)
    W trasie jak pisalem ostatnio na dystansie ponad 1300km Wroclaw-Sanok-Wroclaw po A4 i inne takie tam srednie z trasy 16.4l LPG
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Oj Sebek-bylem tydzien temu w zgorzelcu a nic sie nie pytales hehe,trzeba bylo przygotowac pytania na kartce i po20min bys wszystko wiedzial
    Spalanie LPG w miescie wrocku w korkach non stop prawie(10km z rana do pracy jade w 1h) spala mi 20L gazu(Pb 18l)
    W trasie jak pisalem ostatnio na dystansie ponad 1300km Wroclaw-Sanok-Wroclaw po A4 i inne takie tam srednie z trasy 16.4l LPG

    ;D Wtedy tylko ja bym znal odpowiedzi na te pytania, a w ten sposob kazdy czegos sie dowie.

    Nastepna sprawa to to - ze tydzien temu temat e65 jeszcze mnie tak nie interesowal ;)
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #17
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Nastepna sprawa to to - ze tydzien temu temat e65 jeszcze mnie tak nie interesowal ;)
    no to poczekamy jeszcze z miesiac...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #18
    Wtedy będą pytania w dziale F01/02 ;D

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Co do audio to mój kumpel ma w E65 chyba Logic7 jak si enie myle, zestaw z basowymi głośnikami pod siedzeniami - gra ehh dla mnie bajka, wręcz idealne naglośnienie :)

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    ...gra ehh dla mnie bajka, wręcz idealne naglośnienie :)
    A ja nadal uważam, że BMW produkuje naprawdę słabe nagłośnienie. I to od lat.

    Słabe - na tle konkurencji oczywiście. Audio w Audi A8 gra o niebo lepiej a i wyszydzany MB w swojej S-ce postarało się - nie wspomnę choćby o Lexusie LS

    BMW audio jest dobre, gra ładnie, ale po odsłuchaniu w w/w wozach twierdzę, że nagłośnienie idealne nie jest. Najwyżej dobre
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •