Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: [e38] I jeszcze jedno E38...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    [e38] I jeszcze jedno E38...

    Ponieważ pojawiły się "nieoficjalne przecieki" - to nie mam innego wyjścia, jak napisać trochę o nowym nabytku... ;)

    O sobie nie będę się rozwodził, bo z większością się znamy - a jak kogoś "urzekła moja historia", to zapraszam tutaj.

    Jak wielu z Was wie - zirytowany spalaniem poprzedniego 740i - postanowiłem zastąpić go jakimś V8, które zadowoliłoby się 16l/100km w warszawskich korkach. Sprzedając BMW myślałem o Corvette z okolic '87-'89. Jednak rozważając "za i przeciw", od Corvette przeszedłem do Lexusa LS400, od Lexa do BMW E38 740d, a stąd był już tylko krok do E38 740i... :hah:
    I tym sposobem - właśnie ten model Wam dziś przedstawiam.

    Auto pochodzi z 2000 roku a przyprowadziłem je z dość daleka - bo z okolic Darmstadt.
    Jak przystało na E38 - wiele rzeczy jest, wielu nie ma... :) Chyba najciekawsza jest rzadko spotykana opcja #337 Sportpaket M, w której skład wchodzi: kierownica M, antracytowa podsufitka, drewno Birka anthrazit, fotele Kontoursitzen (co ciekawe nie łamane i nie pompowane), tapicerka czarna skóra Nappa + Alcantara, Shadowline, białe kierunkowskazy przód/tył, koła M i zawieszenie M. Ciekawostka taka, że często z tym pakietem szedł ekskluzywny lakier Imolarot - ja jednak mam Cosmosschwarz.
    Poza tym - z ciekawszych opcji - jest czujnik deszczu, pilot bramowy, fotochromatyczne lusterka, tylna roleta, ogrzewanie/przewietrzanie postojowe...

    Z kolei rzeczy których najbardziej mi brakuje - to szklany dach, hydrauliczna klapa bagażnika, skórzany tunel/deska/boczki i Lichtpaket. Myślę jednak, że z czasem do wszystkiego dojdziemy. :)
    Pomysłów na modyfikacje zresztą tradycyjnie jest sporo - jednak realnie będę mógł się tym zająć nie wcześniej jak zimą.

    Na zakończenie kilka fotek. Jakość taka jak widać - niestety dzień był dziś pochmurny, a ja miałem dosłownie kilka minut na pstryknięcie.


    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #2
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    tak więc nic innego nie pozostało, jak tylko pogratulować nowego nabytku i życzyć bezawaryjnego użytkowania ;)

    P.S

    z zewnątrz PRAWIE identyczna jak moja :) gdyby tylko nie ten wydech i stylowy znaczek ///M :)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    No no ładny nabytek. A ten znaczek M i kominy z fabryki wyszły? Czym sie ta zawiecha M różni od zwykłej?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    hehe nie mogę :D Jedyny słuszny wybór po prostu. Wielkie gratki Michał - auto piękne, stan przypuszczam, że też bez zarzutu ;)

  6. #6
    Ach te czarne siódemki :).

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Gratuluje zakupu :) oby się dzielnie sprawowała :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa Dawidy
    Witka czarna sa zajefajne :D
    TALAR

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Widziałem, macałem i strasznie misię podoba Twoje autko :D

    Rwij Michał rwij ten zanczek bo Cię chłopaki zamęczą :hah: :hah:

    A ten kto psioczy na wydechy niech obejrzy je z bliska i od spodu auta :medit:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  10. #10
    Widziałem, macałem, fotki w nocy pstrykałem i na koniec chwilkę kierowałem ;D ;D

    Autko bajeczka, prowadzi się przyjemnie, wydechy wyglądają gustownie i podobnie mruczą.

    Znaczek ///M do zdemontowania albo uzupełnienia o "ichał" ;D

    Gadgety uzupełnisz, bo to nie wielka ingerencja i też nie straszne koszta.

    Gratuluję jeszcze raz nabytku i życzę bezproblemowej eksploatacji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •