Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pielęgnacja skóry

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź

    Pielęgnacja skóry

    Witam serdecznie, Panowie co polecacie do pielegnacji skóry, ja uzywalem jakis taki srodek marketowy, przymierzam sie do zakupu takiego plecaczka z kosmetykami do auta w bmw, zastanawiam sie wlasnie czy te srodki sa dobre jakosci, czy jak to bywa, najwieksze scierwo wlane w ladne opakowanie? Ogolnie jaki srodek warto kupic ?

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja uzywam w pracy preparatu firmy NORMFEST, niezawiera rozpuszczalnikow, ladnie czysci, skora pozostaje w półmacie, i pachnie jak skora!!! a nie cytrynowo czy malinowo, osobiscie uwazam ze najlepszy preparat jaki mialem, w domu jak wyczyscilem meble pachną jak nowe :D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ja kupiłem piankę do czyszczenia skóry BMW i jestem zadowolony. Skóra jest odświeżona a miejscami muszę powiedzieć że efekt jest rewelacyjny np podłokietnik przy telefonie który wyglądał strasznie teraz jest jak nowy. Nie wiem jak ten 2 środek który BMW ma w swojej ofercie do skór. Nie jestem nawet pewny czy on jest do konserwacji czy do czego
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Przejrzałem dużo for , polecali Renoskór,nie jest zły,mało tego produkują w Krośnie ,i nie można go tam kupić ,dopiero na Allegro w Gdyni czy Gdańsku,kupiłem kilka buteleczek i dwa acetony do odtłuszczenia skóry , powiem tak skóra czarna,wiadomo prościej utrzymać nie widząc brudu , ale skóra zaczyna błyszczeć i na zakręcie można wyskoczyć z fotela , inni się zachwycają tym środkiem,ja myślę ,że zapewne jak skóra jest zaniedbana bardzo to pomaga,lecz jak ktoś ma zadbaną to uważam ,że coś oryginalnego jest dla niej przeznaczone,bodaj na BMW Klub Polska są nawet zdjęcia po renowacji skóry w aucie tym środkiem.pzdr.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    25
    BMW
    bmw 740 e65 (N62B40)
    Skąd
    w-wa
    Cytat Zamieszczone przez jerzyw
    Przejrzałem dużo for , polecali Renoskór,nie jest zły,mało tego produkują w Krośnie ,i nie można go tam kupić ,dopiero na Allegro w Gdyni czy Gdańsku,kupiłem kilka buteleczek i dwa acetony do odtłuszczenia skóry , powiem tak skóra czarna,wiadomo prościej utrzymać nie widząc brudu , ale skóra zaczyna błyszczeć i na zakręcie można wyskoczyć z fotela , inni się zachwycają tym środkiem,ja myślę ,że zapewne jak skóra jest zaniedbana bardzo to pomaga,lecz jak ktoś ma zadbaną to uważam ,że coś oryginalnego jest dla niej przeznaczone,bodaj na BMW Klub Polska są nawet zdjęcia po renowacji skóry w aucie tym środkiem.pzdr.
    Kolego, nie myl pielęgnacji z renowacją. Renoskór to jest farba do malowania skór.

    Ja do pielęgnacji używam dwóch specyfików markowanych przez BMW i dostępnych w każdym salonie. Najpierw myję fotele pianką do czyszczenia, potem czekam ok 1 godzinki żeby cała wilgoć odparowała ze skórki i konserwuję mleczkiem. Sprzedają to jako zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki i polecam, naprawdę świetnie działa i ma super zapach naturalnej skóry, a nie jakieś różniste perfumy stosowane w innych mleczkach pielęgnacyjnych.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    No to się pochwal ile money trzeba wydać za zestaw... [fakt zgadza się renowacja to nie pielęgnacja,ale to maluje i zarazem pielęgnuje skórę ,jest miękka po malowaniu,{{nawet można malować pistoletem}}, i do tego w różnych kolorach można skórę odnowić ]

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Wtrącając swoje małe zdanie, ostrzegam przed użzywaniem marketowych środków do pielęgnacji i do czyszczenia skóry.
    Tez te z zapachami "nie na temat" - powoduja rozmiękczanie skóry, potem ona lekko flaczeje i sie robi coś jak stara reklamówka.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    ja jestem teraz w trakcie badania tematu, poniewaz planuję u siebie calkowite odnowienie wszystkich foteli lacznie z czyszczeniem wykładzin.
    osoby, ktore sie zajmuja tym profesjonalnie twierdza, zewiekszosc tych preparatów ze sklepow sa do bani, zawieraja rozpuszczalniki i inne ustrojstwa które w rzeczywistosci jedynie konserwują brud.
    NAlezy kupowac jedynie srodki przeznaczone do tego.
    Ponadto skóra powinna byc oswieżana 2 razy w roku, poniewaz klimatyzacja wysusza i powoduje, ze pojawiaja sie na niej pękniecia.

    Jak juz będę oddawać do renowacji swoja tapicerkę, zrobię odpowiednią fotorelacjęwraz z kosztami i efektami pracy pani spod Warszawy:)
    per aspera ad astra

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    jak wiecie ja jestem po czyszczeniu,praniu skory i tapicerki/dywanow...postaram sie opisac wieczorem co i jak.dodam ze fotele/kanapa byly tak brodne ze wygladaly na brazowe a nie kremowe....... :] :hah:
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Tak wiec jestem i pisze:
    1.miekka szczoteczka do zebow plus mydlo dove takie biale z kremem i szorujemy,na wieksze powiezchnie miekka szczoteczka do rak.mydlo na szczotke i ciut wody i jedziemy
    kawalek skory.leciutko szorujac-nie zamocno.moczymy nastepnie gabeczke w czystej letniej wodzie i wyzymamy ja.delikatnie scieramy ta gombka mydlo ze skory.przypominam o uzywaniu jak najmniejszej ilosci wody-skora jej nie lubi.teraz wycieramy delikatnie skore do sucha.pozostawiamy na ok 1 godz. do calkowitego wyschniecia.

    2.Ja uzylem "w mojej opini najlepszego" produktu do czyszczenia skory o nazwie :
    -Meguiars Gold Class Rich Leather Cleaner and Conditioner-nakladamy preprat i postepujemy zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.czekamy 30min nastepnie

    3.nakladamy odzywke do skory o nazwie:
    Autoglym Leather Cream 325ml


    przed przystapieniem do prac nalezy sprawdzic skore na odbarwienia w nie widocznym miejscu.wiadomo ze nie jestem odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody.ja zakupilem kremowa tapicerke skorzana i teraz jest jak nowa.dodam ze skore powinno sie odzywiac w zaleznosci od intensywnosci uzytkowania.ja robie to przynajmniej raz na miesiac produktem :Autoglym Leather Cream 325ml .

    mam nadzieje ze komus sie przyda moj poscik. :D :D :D :D :D :D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •