Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Trup w bagażniku...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    Trup w bagażniku...

    Jak przez totalny przypadek wywołać mdłości u policjanta....

    Wywołałem totalne przerażenie na dwóch policjantach którzy zatrzymali mnie do kontroli...
    To co odnaleźli w bagażniku nawet mnie przeraziło... :D







    Wracając z działeczki upakowałem wszystko do bagażnika: piłeczka córy z lewej strony a w "nogach" skrzynka z narzędziami,dojazdówka, łopata z działeczki no i czarny pokrowiec na siedzenie dla psa,sznureczek (żyłka od kosiarki)...Nie zwróciłem uwagi że mam trupa w bagażniku. ;D


    Po raz pierwszy w życiu usłyszałem tyle przekleństw #@%$##$^!$%!@%@% policjantowi puściły nerwy... Ale na dowidzenia już mu było lepiej i śmiał się że po raz pierwszy w życiu miał taką sytuację... Może następnym razem nie będzie skory do zaglądania komuś do bagarka :D

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    .. I idę o zakład, że gdy by to był np Lanos to by pomysleli, że właśnie wracasz z działki ;D ;D , a że akurat to BMW 7 - przerażenie gwarantowane ;D ;D

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    bagażniczek "stara szkoła" :D jak z lat świetności e32 :D
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    he he... pewnie Lanosa by nawet nie zatrzymali... Jednak nadal jest obiegowa opinia że 7er z ciemnymi szybami to.... :D

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    długie lata sie pracuje na opinie ;)
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Kolega ma czarna e34 z przyciemnionymi szybami - już dobrych kilka lat.
    W bagażniku ma totalny syf - nawet cement ma rozsypany mimo że nie jest budowlańcem.

    Można by sobie róznie o nim pomysleć, ale właśnie przez gliniarzy to robi.
    Dawniej prawie zawsze jak go zatrzymali, to mu robili przeszukania, bo niby podejrzanie wygląda - teraz nie chcą się brudzić, wystarczy że zajrzą do bagażnika i juz bambetli nie ruszają, no chyba że któryś nadgorliwy to się musi potem umyć i mundur do prania ;D

    ---------------------
    Ale z tym ułożeniem fantów, to rzeczywiście niezła jazda
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    ..... teraz nie chcą się brudzić, wystarczy że zajrzą do bagażnika i juz bambetli nie ruszają, no chyba że któryś nadgorliwy to się musi potem umyć i mundur do prania ;D

    ---------------------
    Ale z tym ułożeniem fantów, to rzeczywiście niezła jazda

    Z tego co się orientuję, policjant nie ma prawa grzebać w zatrzymanym pojeździe, ma natomiast prawo wezwać kierowcę do przedstawienia zawartości bagażnika/schowka itp. Zatem to chyba raczej kierowca będzie się brudził a nie władza. Swoją drogą to e32 ze zdjęcia ma elegancki porządek w kufrze :)

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    .....

    Z tego co się orientuję, policjant nie ma prawa grzebać w zatrzymanym pojeździe, ma natomiast prawo wezwać kierowcę do przedstawienia zawartości bagażnika/schowka itp. Zatem to chyba raczej kierowca będzie się brudził a nie władza. Swoją drogą to e32 ze zdjęcia ma elegancki porządek w kufrze :)
    Tego nie wiem do końca, ale jak go zatrzymali i gderali o podejrzeniu że może przewozić jakie narkotyki, to i grzebali i wywalali z bagażnika wszystko łącznie z zapasem.
    Tak samo masz jak Ci włażą z psem węszącym do auta - szczególnie widzę ten obrazek na trasie jak zatrzymają auto z ukraińską/rosyjską rejestracją
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    .....

    Z tego co się orientuję, policjant nie ma prawa grzebać w zatrzymanym pojeździe, ma natomiast prawo wezwać kierowcę do przedstawienia zawartości bagażnika/schowka itp. Zatem to chyba raczej kierowca będzie się brudził a nie władza. Swoją drogą to e32 ze zdjęcia ma elegancki porządek w kufrze :)
    Tego nie wiem do końca, ale jak go zatrzymali i gderali o podejrzeniu że może przewozić jakie narkotyki, to i grzebali i wywalali z bagażnika wszystko łącznie z zapasem.
    Tak samo masz jak Ci włażą z psem węszącym do auta - szczególnie widzę ten obrazek na trasie jak zatrzymają auto z ukraińską/rosyjską rejestracją
    Właśnie tak sobie czytam jakieś paragrafy... Przeszukanie przez funkcjonariusza jest możliwe, jeśli zachodzi uzasadnione podejrzenie.... Zatem w pierwszym momencie należałoby poprosić pana władzę o to uzasadnienie....

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Z tego co się orięntuję to Policjant nie może tak o sobie każdego obywatela przeszukiwać oraz jego samochodu. Musi mieć uzasadnione podejrzenia, że samochód służy lub służył do popełnienia przestępstwa, czy może na koniec kierowca jest poszukiwany lub podejrzany.

    Jeżeli powodem takiego przeszukania bylo samo posiadanie Siedem to ja bym nie odpuścił i poprosił o pisemne uzasadnienie przeszukania! ;)

    EDIT: Sylwekk byl szybszy ;D Swoją drogą jacy my jednomyslni ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •