Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Trup w bagażniku...

  1. #31
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    :D tak jest. W Polsce jak staniesz gdzieś w mniejszej mieścinie na dłużej to też od razu po sąsiedzku masz na bank zaparkowany radiowóz :D

    A ze Słowacją się nie dziwię.
    To moja historia (auto miałem miesiąc).
    W wiosce koło mojej miejscowości zatrzymałem się przed zaparkowaną na poboczu nową, czarną Skodą Octavią na czeskich blachach. Koło auta na drodze stał jakiś dziadzia w garniturze i z jakąś kobietą oglądali rysunki i nieruchomości po PGR naprzeciwko. Zatrzymałem się bo z naprzeciwka jechał stary ciągnik z bronami i nie chciałem ryzykować, że mi burak przytrze tym czymś auto. Ogólnie droga była szeroka i gdyby nie owi państwo przejechałbym, nie spieszyłem się więc sobie poczekałem spokojnie. Patrzyłem na nich widząc, że dziadzia ma już w głowie zagospodarowany cały teren i właśnie go opisuje babce (pewnie pośrednik). Nagle Pan w garniturze zobaczył, że stoję. Panicznym ruchem zwiną rysunki, chwycił "koleżankę" czym prędzej chowając ją za swoje auto gestykulując przy tym panicznie, że mnie przeprasza iż miał czelność nie zrobić mi miejsca.
    Nie wierzyłem w to co widzę!! Podziękowałem ładnie i na prawdę po raz pierwszy w tedy zrobiło mi się głupio :/
    Pierwsza myśl jaką miałem w głowie to co oni mają u siebie?!?
    Rozumiem, że zobaczył luksusowe BMW (jasna skóra) zaciągnięte rolety, w środku koleś co ma 25 lat :D ale kurcze żeby od razu tak?

    Wniosek?
    NIE JEDŹ BMW 7er do byłej czecho-słowacji bo tam za to że masz takie auto możesz zostać aresztowanym ;D ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #32
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    :D tak jest. W Polsce jak staniesz gdzieś w mniejszej mieścinie na dłużej to też od razu po sąsiedzku masz na bank zaparkowany radiowóz :D

    kilka razy tak miałem stanie na poboczu w małej mieścinie w nocy szukanie np drogi ... a tu po 5 min policja puka w okno....

    po chwili rozmowy wyciągam od nich ze mieszkańcy dzwonili.....

    i tu nasuwa się pytanie czy bali się ze podpadli komuś czy podpadli i się bali egzekucji :)

    ( nie moja wina ze tak wyglądam ,groźny nie jestem :P 0

  3. #33
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ale to w sumie ma uzasadnienie.
    U moich rodziców w lubelskim (powiat biłgorajski) czasem w nocy się toczy jakieś auto (dostawczak/mała ciężarówka), a obok lezie paru gości z latarkami i obczajają jaki domek opylić.

    Paru znajomych już miało przygodę, że nowy dom na ukończeniu, mają już się wprowadzać, ....a tu ciach i rano nie ma instalacji c.o., jakiegoś sprzętu, czasem nawet okna lub drzwi wyjęte z muru.
    U mnie też sąsiadka rodzicom pare razy mówiła że w nocy ktoś z latarkami po budowie łaził.

    Więc się ludzie jednak boją takich "nocnych gości", bo nie wiadomo po co stoi...
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •