Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Trup w bagażniku...

  1. #21
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Haha jutro sprawiam sobie taki worek, robię porządek w bagażniku i kupuję łopatę.
    Ostatnio często jeżdżę w nocy i często mnie kontrolują, a zawsze chcą żeby im pokazać gaśnicę i trójkąt. Hmmm zobaczę jak u nas zareagują pozdrawiam :D

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc
    Haha jutro sprawiam sobie taki worek, robię porządek w bagażniku i kupuję łopatę.
    Ostatnio często jeżdżę w nocy i często mnie kontrolują, a zawsze chcą żeby im pokazać gaśnicę i trójkąt. Hmmm zobaczę jak u nas zareagują pozdrawiam :D
    Ty wiesz, że to samo chodzi mi po głowie ;D Lopata dobra rzecz w zimie ;D ;D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #23
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc
    Haha jutro sprawiam sobie taki worek, robię porządek w bagażniku i kupuję łopatę.
    Ostatnio często jeżdżę w nocy i często mnie kontrolują, a zawsze chcą żeby im pokazać gaśnicę i trójkąt. Hmmm zobaczę jak u nas zareagują pozdrawiam :D
    Ty wiesz, że to samo chodzi mi po głowie ;D Lopata dobra rzecz w zimie ;D ;D

    Ja mam działkę to zawsze jedna łopata w te czy wewte się przyda haha :D

  4. #24
    Wam się normalnie nudzi :D. Aż któregoś serio na glebie położą i jeszcze przetrzepią mu auto do ostatniej śrubki czy przypadkiem czegoś jeszcze nie wiezie.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Koleszka pojechał na myjke i zamówił FULL opcje z odkurzaniem dla hecy zostawił straszaka (replikę) spluwy pod siedzeniem. Od tej pory nie musi dawać napiwków by mieć wylizane autko :D
    "Old School Style"

  6. #26
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Wam się normalnie nudzi :D. Aż któregoś serio na glebie położą i jeszcze przetrzepią mu auto do ostatniej śrubki czy przypadkiem czegoś jeszcze nie wiezie.
    I wtedy ich pozwe za narażenie mnie na stres i szablonowe traktowanie wzorowego obywatela, który na codzień walczy o dobro dla tego kraju :razz:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Wam się normalnie nudzi :D. Aż któregoś serio na glebie położą i jeszcze przetrzepią mu auto do ostatniej śrubki czy przypadkiem czegoś jeszcze nie wiezie.
    I wtedy ich pozwe za narażenie mnie na stres i szablonowe traktowanie wzorowego obywatela, który na codzień walczy o dobro dla tego kraju :razz:
    :D normalnie nie mam pytań :D.

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Wam się normalnie nudzi :D. Aż któregoś serio na glebie położą i jeszcze przetrzepią mu auto do ostatniej śrubki czy przypadkiem czegoś jeszcze nie wiezie.
    I wtedy ich pozwe za narażenie mnie na stres i szablonowe traktowanie wzorowego obywatela, który na codzień walczy o dobro dla tego kraju :razz:
    A oni jak się wkurzą że nic nie znaleźli i robisz sobie z nich żarty podrzucą Ci malutką magiczną torebeczkę i wtedy będzie tłumaczenia a tłumaczenia ;D ;D ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    gleby nie było... ale faceci zieloni jak trawa w koło... pewnie zastanawiali się czy w tym momencie klamki nie wyciągnę albo wypadnie ekipa z fury i zrobi z nich sito... zreszta mam ciemne szyby.. he he he..a najciekawsze to to że dziś mijałem się z nimi na dzielnicy to znów paluszkiem kiwali.. he he he.. spox zawodnicy....

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    195
    BMW
    BMW 735i
    Skąd
    Jordanów
    Cytat Zamieszczone przez bmwe
    he he... pewnie Lanosa by nawet nie zatrzymali... Jednak nadal jest obiegowa opinia że 7er z ciemnymi szybami to.... :D
    Wczoraj pojechalem na slowacje w nocy ok 00:00 i zaparkowalem auto na parkingu przy drodze mam czarną i ciemne szyby, bylem ok 100m od auta i nagle wpada policja halogeny na kogutach powlanczane, wyskoczyli z latarkami. Podeszlem pytam o co chodzi no i otwierac auto bagaznik dokumenty heheheh mysleli ze gangsterka z PL przyjechala w wiedniu mialem podonie jechala kolumna aut i stala policja wszyscy przejechali a mnie zhaltowali do kontroli hehehehe
    Only 7er
    Tylny Napęd Jest Jak Seks - Po Co Jezdzic Na Recznym Jak Mozna Dac W Piz..e :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •