Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Wypadek mojego syna

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW

    Wypadek mojego syna

    Witam Panowie!!
    21.05.2009 roku mojego synka ośmioletniego potrącił samochód . Uderzenie nastąpiło w tył rowerka i w prawy przód golfa patrząc z perspektywy kierowcy. Po uderzeniu syn odleciał od samochodu na na odległość około 5-6m a rowerek znalazł się pod prawym kołem samochodu.Po zajściu kierowca podniósł syna po czym oddał go mojej żonie a potem zabrał się za wyciąganie rowerka spod koła i pomimo oferty pomocy przez taksiarza zabrał żonę i syna do szpitala.Gość był strasznie przejęty zaistniałą sytuacją ale niestety tylko do momentu przyjazdu do szpitala bo jak się okazało żona jego jest ratowniczką medyczną i szepła mu parę słów i się zmyli.Syn przeszedł operację nogi i leżał w szpitalu ale na szczęscie jest już w domku.Policja owszem coś mierzyła ,pisała itd ale nic nie wiemy ponieważ jest całkowity brak kontaktu z polcją nawet pomimo tego że na drugi dzień jak tylko wróciłem z trasy stawiłem sie na komedzie i nawet rozmawiałem z naczelnikiem ale stwierdził że postępowanie jest w toku i tyle a z tego co zna takie sprawy to pewnie będzie umorzone śledztwo.Mijają dni i cisza,więc co dalej? Jutro zamierzam iść jeszcze raz i popytać sie czy coś w końcu ustalili . Syn twierdzi że widział auto daleko i nawet chciał jeszcze zawracać rowerkiem ale mówi że nie zdążył i pan uderzył go w tył rowerka na środku drogi ośiedlowej miedzy blokami.
    Panowie prosze o podpowiedzi jak działać co zrobić do kogo sie zwracać bo podejrzewam jakieś matactwo , że żonka jego uruchamia znajomości ...... CHCĘ PODKREŚLIĆ ŻE JAKO RODZICE CZUJEMY SIĘ NAPRAWDĘ ŻLE Z TĄ SYTUACJĄ I WIELE SOBIE ZARZUCAMY ale mamy jeszcze dwóch innych synów i na tamten moment żona pilnowała 3-latka a starszy był w szkole .

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Napisz pismo do komendy z prosba o opisanie postepow w sledztwie. Musza ci na takie cos odpisac i do 14 dni bedziesz mial odpowiedz co i jak.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    chyba tylko do sądu o odszkodowanie itp, tu znajomosci zony sprawcy malo znaczą

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    chyba tylko do sądu o odszkodowanie itp, tu znajomosci zony sprawcy malo znaczą
    Odszkodowanie powinni wyplacic z oc sprawcy, trzeba tylko dopilnowac zeby nie zaczeli krecic w zeznaniach, zeby nie wyszlo ze to rozpedzony rowerek staranowal golfa a chlopczyk stal obok i odbity rowerek spowodowal obrazenia. Kiedys motocyklista potracil synka kolegi i najpierw tez byl przejety a pozniej zeznawal tak jakby to dzieciak rzucil mu sie na chodniku pod kola :razz: Inna sprawa - mialem czolowe zderzenie, wina faceta, wyprzedzal we mgle kolumne samochodow. I co? W sadzie usilowal tlumaczyc ze to my mu nagle znalezlismy sie na drodze :shock: Dlatego probuj uzyskac oswiadczenie ze on spowodowal wypadek a jak nie to cisnij policje zeby sie tym zajela, ale tylko w formie pisemnej, wtedy juz nie moga cie zbywac.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Właśnie on podobno stwierdził że syn nagle wyjechał mu na ulice , a koledzy syna twierdzą że gość długo hamował i skoro syn miał czas na podjęcie decyzji to dlaczego kierowca nie.Dlaczego policja nie była u nas jeszcze ,dlaczego świadków kolegów syna nie pytali jak to było. tak jak wychodzi z mojego rozeznania to gość wyhamowywał przed synem bo myślał że syn przejedzie na drugą stronę ale syn postanowił inaczej i zawrócić chciał . ale gość musiał to widzieć do cholery ......

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Sluchaj 8 letnie dziecko a dorosly facet w samochodzie to 2 rozne sprawy. Idz i naspisz pismo co sie dzieje ze sprawa, ze zadasz przesluchania tego a tego w charakterze swiadka, opisz dokladnie okolicznosci zdarzenia. Przypuszczam ze jesli to droga osiedlowa to na niej piesi i rowerki maja pierwszenstwo przed pojazdami i samochod n atakich uliczkach MUSI przepuscic pieszych. jesli tak jest w twoim przypadku oczywiscie zaznacz to w pismie.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    o odszkodowanie to chyba po orzeczeniu jego winy ,no nie? Nawet nie wiem jak się gość nazywa . A syn teraz piszczel na drutach ma i cierpi kurw...... w nocy się budzi a mąż ratowniczki w dupe mać siedzi w ciepłych kapciach.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    taka to droga osiedlowa że szkoda gadać. Wszedzie bloki, sklep ,samochody zaparkowane i auto przejedzie tedy raz na 10 min. plac zabaw nawet jest po drugiej stronie tej drogi i nawet pasów nie ma.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Wziales oswiadczenie iz spowodowal wypadek? Jesli nie to odwiedz pana i powiedz ze chcesz takie oswiadczenie. A i polecam sie wybrac z dyktafonem, moze sie to berdzo przydac jesli bedzie mial zamiar sie migac.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Nic nie ma . Żadnych oświadczeń itp. To policja ma stwierdzić kogo wina.A żona w szoku była i nie wiedziała co robić .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •