Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: F01 Fifth Gear

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jakie to autko jest piękne :) należę do tych co się zakochali od pierwszego wejrzenia :D
    Jedyne co mnie drażni w tym filmiku to, to że obraz był pierwotnie w panoramie a ktoś go ścisną do 4:3 i jest nieproporcjonalny ale to tylko taka mała uwaga
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Wszystko pięknie tylko ta kiera nie po tej stronie :razz: :D :D :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Boska... Mógłbym taką mieć, nawet z kierownicą po złej stronie. No i z V12 ma się rozumieć :D A w Krakowie dalej nie mają na jazdy próbne :/
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Dla mnie z zewnątrz ok ale wnętrze nie przystoi na tą klasą auta. wszystko się wydaje takie twarde i plastikowe. Nie wiem czemu ale nie ma tego czegoś co było kiedyś w BMW.

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Normalnie pierwszy raz się z tobą BARDZO nie zgodzę :) ma mnóstwo wspólnego z poprzednikami (E38) nawet dechę ma znów wygiętą w kierunku kierowcy :) do tego jak dla mnie jest rewelacja. Może to że z prawej strony jest kiera tak jakoś nie tak jest przez nas odbierane :|
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Myśle ze E65 to była pomyłka, dopiero F01 wygląda jak powinna, zgodzę sie ze stwierdzeniem że wygląda jak E38 - znów taka hmm nie wiem jak to okręślić hmm sportowa i elegancka a nie udziwniona jak E65... Ja jestem zachwycony, widziałem w rzeczywistości i ehh wyglada jeszcze lepiej niz na foto...Myśłe ze 750 to będzie taki optymalny wybór - a za 2-3 lata i tak pewnie podniosą mu moc o pare koni..

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    ...No i z V12 ma się rozumieć :D
    I tu Cię kolego rozczaruję.

    W F01/02 750 to nie jest V12 "tylko" V8 bi-turbo :] V12-ka to 760i :hihi:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #9
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Nie zauważyliście Panowie jednego.. ze troche po F01 pojechali :D a to chlopaki z top gear maja tendencje do jechanie po BMW..

    I juz widze jak sie te 2 turbiny po 10 latach zaczna konczyc.. i nie tylko turbiny :x

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Nie zauważyliście Panowie jednego.. ze troche po F01 pojechali :D a to chlopaki z top gear maja tendencje do jechanie po BMW..

    I juz widze jak sie te 2 turbiny po 10 latach zaczna konczyc.. i nie tylko turbiny :x
    Hmm że niby mercedes lepszy ehhh - szkoda słuchać takiego gadania :)

    Co do turbin hmm zobaczymy.... Ale myśle ze aż tak źle nie będzie - jak to mówią stać Cie na bmw to .... stać Cie na dwa małe gwizdki :D Coraz więcej aut ma turbiny, więc będzie coraz wiecej zakładów specjalizujacych sie w ich naprawach, co za tym idzie będzie taniej itd itp...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •