Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [ elektryka] otwieranie z pilota- pytanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73

    [ elektryka] otwieranie z pilota- pytanie

    Witam, posiadam oryginalne otwieranie centralnego zamka i obsługę domykania szyb z pilota (nie wiem czy było to w standardzie dlatego piszę o tym):)
    A pytanie jest takie:
    z jakiej odległości od samochodu działa wam pilot???
    ja wymieniłem baterie a mimo to muszę stać przy samym samochodzie by zadziałało.
    Czy to normalne? jesli tak to bez sensu takie domykanie szyb skoro i tak muszę stać i czekać przy samochodzie:):)

    i jeszcze pytanie. Jeśli to normalne, że oryg pilot działa tylko przy aucie to czy warto kupować sterowniki z allegro. Koszt to ok 100zł a niby mają obsługę komfortu itp...
    co o tym myślicie, ktoś to ma?? czy nie ma problemów z instalacją tzn czy nie gryzą się z oryginalnym sterownikiem???

  2. #2
    A czy dzieje się tak za każdym razem? Bo może parkujesz w miejscu gdzie są duże zakłócenia. U mnie np pilot działa generalnie z paru metrów ale jest kilka miejsc w Wawie gdzie musze prawie dotknąć auta kluczykiem żeby zadziałał :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja miałem problem z zamykanie jak mój akumulator już był na wykończeniu.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    zawsze trzeba tak blisko stać. Akku w idealnej kondycji, ostatnio był na przeglądzie, podłączali go pod urządzenia i ma dobre prądy wejścia, wyjścia (jak to określił fachman obsługujący urządzenie). Ładowanie w aucie też dobre. Ok 14V

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    U mnie jest centralny z domykaniem szyb i szyberdachu i spokojnie można nawet z 10 metrów zamknąć i otworzyć wszystko z kluczyka/pilota.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    witaj bosman:):)
    jakiś czas temu chyba widzieliśmy się przy bramie portowej??:)

    ps. a masz oryginał?? chodzi mi o sterownik i obsługę centralnego z pilota?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Tak , mam oryginał . Możliwe , że się widzieliśmy , praktycznie codziennie widuję różne E32 w Szczecinie :D .

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    73
    kurcze... to że niby jakiś nadajnik-odbiornik mogę mieć uszkodzony, że słabo zbiera sygnał??? panowie! zna się ktoś na tym???

  9. #9
    Mi też łapie raczej z bliska ale mam starą baterię w pilocie i w sumie na dzień dzisiejszy go nie używam na rzecz breloczka z 7-ką.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A tak sie podpinając pod temat mam pytanko:

    >> czy ktoś montował u siebie centralki na pilota rodem/typu z allegro ?

    Chodzi mi o uwagi, oceny, wskazówki montażowe - jak to się ma i jak sprawuje.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •