Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: [Czechowice] E38 750i `99 - bardzo ładna

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Gdyby tylko to było iL :)

  2. #12
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jakby co to Czechowice sa jakies 20km ode mnie. Moge podjechać i zobaczyć z grubsza czego jest warta.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    V12 jeżdzących spokojnie i odnotowują spalania rzędu 11 czy 13 litrów na 100 km :P
    Chyba z Giewontu, albo przy ciezkiej turystyce, gdzie CC mruga zeby zjechac, to w takim ukladzie mija sie z celem kupowanie V12.

  4. #14
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Przy spokojnej jeździe prędkościami których CC nigdy nie osiągnie... Jak kupiłem swoją 750 i wracałem do domu to z trasy wyszło średnie właśnie 13 litrów na 100 km...

    Skoro przy dynamicznej jeździe i prędkościach dochodzących momentami do 200 km/h spala 16-18...

    A w mieście wszystkie e38 palą ponad 20 i nie zależy to od silnika tylko od natężenia ruchu i ilości napotkanych czerwonych świateł ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    A w mieście wszystkie e38 palą ponad 20 i nie zależy to od silnika tylko od natężenia ruchu i ilości napotkanych czerwonych świateł ;)
    No już nie przesadzaj :) Moja nawet jak stoję tylko w korku to spalanie nie przekracza 16-17 a jak w końcu się korek ruszy to zaczyna spadać :P

    A tą 750 jakbym miał kase to bym brał, oczywiście gdyby jej stan się potwierdził. Rolete tylną można bez problemu dołożyć, gorzej z dokładką hudraulicznej klapy choć też jest to możliwe :D :D :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #16
    Właśnie, Wiktor ;D

    Nie wszystkie e38 palą ponad 20 w korkach ;D ;D ;D

  7. #17
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Jak stojąc w korku zresetujesz średnie spalanie to komputer na pewno pokaże 39.5 i nie ma innej możliwości ;)

    A wracając do tej 750i z ogłoszenia to patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że ma hydraulikę tylnej klapy :)

    Oczywiście moja uwaga odnośnie spalania powyżej 20 nie dotyczy silników zasilanych olejem napędowym, poniosło mnie, wybaczcie :P
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    A wracając do tej 750i z ogłoszenia to patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że ma hydraulikę tylnej klapy :)
    Oczywiście że ma. Mi chodziło o to że nie ma rolety ale da się łatwo dołożyć, za to ma hydrauliczną klapę którą się ciężej dokłada ;)

    W 2.8 nawet po zresetowaniu średniego spalania szybko spada poniżej 20 :P
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Szkoda że blisko mnie takich nie ma.
    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    Qrcze jak coś fajnego to pół dnia drogi ode mnie.
    Takie teksty mnie rozwalają...

    Ludzie, chcecie żeby kilkunastoletnie, niezbyt często spotykane auto - ktoś wam podał na talerzu nie dalej niż o 2 przecznice?? Oczywiście w wymarzonej opcji, w stanie igiełka i w atrakcyjnej cenie...

    Ja po wszystkie swoje auta jeździłem 1200-1500 km - i jak widać da się to straszliwe wyzwanie przeżyć.
    Kiedy czytam że ktoś ma gigantyczny problem, bo musi kawałek podjechać (w Polsce!) - to niestety trudno mi traktować poważnie jego plany zakupu 7er.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #20
    Ze zdjęć wygląda ślicznie. Nawet jak szarą skórę, która nigdy mnie nie przekonywała :) Cena dość przystępna, o ile auto na zywo prezentuje się równie dobrze i mechanicznie jest ok. Ale z tym wyposażeniem średnio. Tak jak wspomniano, tylna kanapa i panel pod klimą dość ubogi. A tylna klapa rzeczywiście jest w pełnym prądzie.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •