Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: zawieszenie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz

    zawieszenie

    Mam mianowicie taki problem ze kolo chodzi w poziomie bo ostatnio sobie stalem i je kopnalem , podczas jazdy tez ktos to zauwazyl stojac na zewnatrz, objawia sie to gluchym stukiem na poprzecznych garbach. Dodatkowo przy predkosci 110 120 czuc telepanie. Wymienione klocki tarcze drazek srodkowy koncowki wachacze, kola. I dalej jest to samo. Nikt nie jest w stanie mi tego zlokalizowac a kasa leci, poprawy brak. Jakies rady?

  2. #2
    Jeśli faktycznie wymieniłeś wszystkie te rzeczy, to obstawiam podporę drążków. Zakładam, że "lata" koło z prawej strony.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Wlasnie ze kopnalem od kierowcy i raczej nie ma roznicy ktore kolo bo oby dwa maja takie zachowanie

  4. #4
    Zwróć uwagę, czy kierownica nie wykonuje przy tym jakiegoś ruchu....

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Przeczytaj ze komplet wachaczy jest nowy i przed i po jest to samo robilem to przed weekendem . I jeszcze jedno pytanie gdzie moge kupic gumy mocowania stabilizatora?

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Przeczytaj ze komplet wachaczy jest nowy i przed i po jest to samo robilem to przed weekendem . I jeszcze jedno pytanie gdzie moge kupic gumy mocowania stabilizatora?
    ASO - nr części 31 35 1 091 555 (20,5 mm) - cena około 43 zł
    lub 31 35 1 092 915 (21,5 mm) - cena taka sama

    Wymiar to średnica drążka stabilizatora.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Nie ma nikt wiecej zadnego pomyslu? Najgorsze jest dla mnie to telepanie i nic mi do glowy nie przychodzi jak to zweryfikowac. W momencie jak telepie to jak krece kierownica prawo lewo to jakby sie nasilalo. :?

  8. #8
    A w czym problem?

    Jak chcesz wybadać, to podnieś samochód, zakasaj rękawy, złap za koło i szarpnij!

    Jak chcesz już całkowicie profesjonalnie, to podjedź na jakąkolwiek stację diagnostyczną i wjedź na tzw. szarpak to wszystkie luzy ładnie się ujawnią.

    Czyżby drążki kierownicze lub przekładnia?

    sądzę, że po temacie
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Przeciez pisze w pierwszym poscie bylem juz w kilku miejscach, pozmienialem najwazniejsze rzeczy jak sie okazalo niepotrzebnie bo jak problem byl tak jest a Ty mi kolego piszesz ze po temacie. Jakby to byla tak banalna sprawa to sadzisz ze bym zakladal ten temat? Ten gluchy stuk sprawdzali mi nawet w aso inchcape wrocław i to co kazali zmienilem i co? Dalej to samo.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    duzo z przodu niema do zmiany, zmienilea wachacze, drazek srodkowy z koncowkami tak? wiec zostal tylko stabilizator, a ze kolo ci lekko sie rusza to normalne, niema nic na sztywno, moze stuka cos innego niz zawias, popatrz oslony, albo nawet wspomniana wczesniej przekladnia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •