Witam,

Bardzo ładna sztuka, mam taką samą tylko dwa latka starszą.

Chętnie zobaczyłbym ją w realu...gdyby autostradka była, bo po tych naszych poboczach to się nawet już toczyć nie da.

Naprawdę bardzo ładna sztuka ( drewno b. ładne na takie poluję już trochę czasu ).

Pozdrawiam

e-32 750 iL