Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zabezpieczenia antykradzieZowe

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    23

    Zabezpieczenia antykradzieZowe

    Cześć wszytkim

    Jaki jest najlepsze zabezpieczenie antykradzieżowe do e38? Fabrycznie mam w moim tylko jakieś odcięcie zapłonu czy cos w tym stylu - na monitorze nawigacji wybieram opcje code i czteroliterowy szyfr. Nie jest to chyba żadna rewelacja. Koleś w serwisie powiedział że najlepsze są fabryczne alarmy bmw, ale ceny zaczynają się od 2000 zł. Czy możecie coś konkretnego i tańszego doradzić (wykluczam założenie kiczowatego "wyjca", najlepiej coś co nie pozwala odpalić auta)

    Pozdro i dzięki za rady

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    zabieraj akumulator i koła na noc do domu - ani nie odpala ani nie odjadą <hahaha>

    ja zostawiam samochod w garażu z kodem - ale spokojnie dzieciaki takich samochodów nie kradną jak bedą mieli zawinąć to i tak zawiną a co do alarmów i zabezpieczeń to najlepszy jest jakiś własny patent ukryty gdzieś w kablach aby nawet konkretny włamywacz - elektryk miał problem :)

    bo po co przerabiany przez złodziei 50 razy alarm chcesz montowac ?? jak już maja kraść to niech sie napracują chociaż ...

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Dokładnie najlepsze jakieś "odcięcie" domowej rooty - bo jest poprostu niekonwencjonalne.. znaczy nie standardowe... zawsze opóźni ,może odstraszy,bo jak maja ukraść to i tak ukradną ....

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Dokładnie najlepsze jakieś "odcięcie" domowej rooty - bo jest poprostu niekonwencjonalne.. znaczy nie standardowe... zawsze opóźni ,może odstraszy,bo jak maja ukraść to i tak ukradną ....
    Moje slowa od 2 lat ... :D

  5. #5
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: Zabezpieczenia antykradzieZowe

    Cytat Zamieszczone przez jedrych26
    Cześć wszytkim

    Jaki jest najlepsze zabezpieczenie antykradzieżowe do e38? Fabrycznie mam w moim tylko jakieś odcięcie zapłonu czy cos w tym stylu - na monitorze nawigacji wybieram opcje code i czteroliterowy szyfr. Nie jest to chyba żadna rewelacja. Koleś w serwisie powiedział że najlepsze są fabryczne alarmy bmw, ale ceny zaczynają się od 2000 zł. Czy możecie coś konkretnego i tańszego doradzić (wykluczam założenie kiczowatego "wyjca", najlepiej coś co nie pozwala odpalić auta)

    Pozdro i dzięki za rady


    Patrzac na cene ktora podali ci w servisie to wycieczka do Zgorzelca i montaz alarmu u kolegi Docenta napewno ci sie oplaci :D

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •