Po dwóch latach k-can się zepsuł. Przeszukałem pod siedzeniem kierowcy, pasażera i na słupkach, ale nie znalazłem żadnej przyczyny.:zmätok:
Napisz swój pierwszy post w dziale przedstaw się i wtedy będziesz mógł pisać w innych działach.
Po dwóch latach k-can się zepsuł. Przeszukałem pod siedzeniem kierowcy, pasażera i na słupkach, ale nie znalazłem żadnej przyczyny.:zmätok:
Napisz swój pierwszy post w dziale przedstaw się i wtedy będziesz mógł pisać w innych działach.
Ostatnio edytowane przez Sebek ; Wczoraj o 09:10
Cześć, problem może wynikać z przegnitej skrętki lub złącza pod wykładziną w przedniej części kabiny albo w okolicy modułu rozdziału zasilania, gdzie dostała się wilgoć.
Lub uszkodzenie wiązki w progu lub pod wykładziną przy nogach kierowcy, gdzie skręcona para can prowadzi do centralnych modułów.
BMW 740i E65
2007