Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Czemu taka tania?

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez packman13
    Nie był to żart. Tylko auto ma kierownice po lewej stronie.
    :D :D :hah: :hah:

    to jest dobry żart... :] :what: :what:



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Cytat Zamieszczone przez packman13
    Nie był to żart. Tylko auto ma kierownice po lewej stronie.
    :D :D :hah: :hah:

    to jest dobry żart... :] :what: :what:
    To było pewnie ogłoszenie w angli dla angli :)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    36
    No tak drobna pomyłka ale to się wytnie :hah:

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    24
    BMW
    e65 745Li
    Skąd
    Ełk
    he tez byłem zainteresowany więc napisałem do gościa maila. To co otrzymałem rozwaliło mnie :

    Witaj,

    Zauwazylem, jestes zainteresowany moim samochodem.
    Samochód jest w doskonalym stanie.
    Jestem pierwszym wlascicielem samochodu. Ja uczynilem oglosic dla samochodu, kiedy bylem w Polsce odwiedzajac moich przyjaciól. Pracuje w Anglii i obecnie mieszka w Londynie.
    Powodem Ja sprzedazy samochodu do tego niska cena jest to, ze niedawno przeniósl sie w Anglii i mój samochód jest Polska modelu i ma kierownice po lewej stronie. Jest to bardzo trudne dla mnie do prowadzenia samochodu, poniewaz maja inne regulacje w tym tygodniu i znalazlem tutaj samochodu rodzinnego, który chce kupic.
    Samochód ma Polska dokumentów. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. I bedzie obejmowac wszystkie podatki wysylki jezeli jestes zainteresowany zakupem samochodu.
    Bedziemy dokonania transakcji za posrednictwem bezpiecznego firmy. Otrzymasz szanse od spólki przetestowac samochód na 7 dni. Czy jestes zainteresowany, aby kupic samochód?

    Dziekuje!
    PS: samochód jest jak nowy, bez wypadków, bez zarysowan, nie wgniecenia, bez koniecznosci dodatkowych napraw.

  5. #15
    Albo ktoś kiepsko pisze po polsku albo ma kiepski translator ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    hehe stary wałek - eh ciekawe ile ludzi sie nabrało... na mobile było swego czasu wiele takich...

  7. #17
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez hrupek
    he tez byłem zainteresowany więc napisałem do gościa maila. To co otrzymałem rozwaliło mnie :

    Witaj,

    Zauwazylem, jestes zainteresowany moim samochodem.
    Samochód jest w doskonalym stanie.
    Jestem pierwszym wlascicielem samochodu. Ja uczynilem oglosic dla samochodu, kiedy bylem w Polsce odwiedzajac moich przyjaciól. Pracuje w Anglii i obecnie mieszka w Londynie.
    Powodem Ja sprzedazy samochodu do tego niska cena jest to, ze niedawno przeniósl sie w Anglii i mój samochód jest Polska modelu i ma kierownice po lewej stronie. Jest to bardzo trudne dla mnie do prowadzenia samochodu, poniewaz maja inne regulacje w tym tygodniu i znalazlem tutaj samochodu rodzinnego, który chce kupic.
    Samochód ma Polska dokumentów. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. I bedzie obejmowac wszystkie podatki wysylki jezeli jestes zainteresowany zakupem samochodu.
    Bedziemy dokonania transakcji za posrednictwem bezpiecznego firmy. Otrzymasz szanse od spólki przetestowac samochód na 7 dni. Czy jestes zainteresowany, aby kupic samochód?

    Dziekuje!
    PS: samochód jest jak nowy, bez wypadków, bez zarysowan, nie wgniecenia, bez koniecznosci dodatkowych napraw.
    Teraz odpisz kolesiowi ze chcesz mimo to kupic auto a w odpowiedzi dostaniez "super bezpieczna" propozycje wplacenia kaucji 1000Eur na "super bezpieczne" haslo w western union :D ;D :D i jak wplacisz to tyle widziales kolesia jak i swoja kase :D

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Dokładnie Boss - klasyka ;) Naiwny zawsze się znajdzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •