Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ blacharka] Czy spryskiwacze reflektorów to standard czy op

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    36

    [ blacharka] Czy spryskiwacze reflektorów to standard czy op

    Witam może to głupie pytanie ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi. Chodzi mi o to że jadę w poniedziałek oglądać E38 i zobaczyłem na zdjęciu że nie ma spryskiwaczy reflektorów. I teraz się zastanawiam czy to było w opcji dodatkowej? Czy może był zmieniany zderzak? Pytam bo nie chcę żeby mi sprzedawca kit wcisnął.
    Pozdrawiam i dzięki za informację.

  2. #2
    Spryskiwacze były jako standard przy xenonach (z wyłączeniem pierwszych roczników, gdzie spryskiwanie nie było wymagane prawem). Poza tym spryskiwacze mogły być opcją na zamówienie do zwykłych lamp. Jak widzisz, w tym temacie panuje prawie dowolność....

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    36
    Ok dzięki wiele mi pomogłeś tylko jak poznać czy są to xenony czy zwykłe? Może Ty poznasz?

    http://allegro.pl/item636283523_piek...n_idealny.html

  4. #4
    Gość nie pisze że ma xenony więc pewnie nie ma. Są to raczej zwykłe lampy soczewkowe. W 96 już chyba by były spryski przy xenonach.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    W ogłoszeniu nic na ten temat nie ma... Reflektory xenonowe występują z automatyczną regulacją poziomu świecenia, zwykłe oświetlenie ma na listwie z lewej strony dwa pokrętła (regulacja intensywności podświetlenia i ręczna regulacja poziomu świecenia świateł).

    Ponieważ ze zdjęć nie wynika, sprawdzisz to na miejscu.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Goście umieją czarować przy sprzedaży , 'nie szczędził środków finansowych na auto' ,ale zalał półsyntetykiem -tak było u mnie -bajkopisarze!!! nie wierz handlarzowi,jedyna zasada ,ja to już przerabiałem,w skrzyni zamiast Esso Donax TA,gały mi wyszły,w silniku Castrol 10w /40 powinien być inny,felgi do prostowania były 2,opony do wyrzucenia 4szt. wahacz do wymiany od już,itd. dlatego ja gościa przy sprzedaży sprowadziłem na ziemię i utargowałem 3000 pln.[przejrzyj auto dobrze] .pzdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •