Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: [e38] Dzień dobry :)

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Gratulacje ! 3,5 to rewelacyjny silnik mocny i bardzo ekonomiczny . U mnie spalanie w trasie 8 - 9 litrow a po miescie max 12

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar M@rcin
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    287
    BMW
    E65 730d FL
    Skąd
    Dębica - Katowice
    Troszeczke auto zmieniło sie...dostało Styling 37, progi liftingowe, kryształki z pomarańczem na tył, troche drewna we wnętrzu, lekką korekte lakieru, springi obniżające, a pod maske trafiło LPG Lovato...

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    By autoklima at 2012-05-06

    :D

    By autoklima at 2012-05-06

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar M@rcin
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    287
    BMW
    E65 730d FL
    Skąd
    Dębica - Katowice
    Zmiana kierunków. Do kompletu z tylnimi pomarańczowymi kierunkami, dodałem przednie "kryształkowe" marchewy :D

    By autoklima at 2012-06-17

    By autoklima at 2012-06-17

    By autoklima at 2012-06-17

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Naprawdę śliczne auto : ale przednie kierunki to bardziej clear by pasowały ew te wypolerować bo chyba trochę zmatowiały, czasami bywam w okolicach Dębicy u rodziny ale jeszcze nigdy nie widziałem jej na żywo. Mógłbym przysiąc, że kiedyś widziałem ją na allegro, czyżbyś chciał ją sprzedać lub się rozmyśliłeś?

  5. #35
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,077
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Hmm...fajne autko...i widziałem je chyba na zlocie w Chotowej...jeżeli byłeś...:p
    Ps. Nigdy nie lubiłem zielonego lakieru...i jakby tego jeszcze było mało zielone jest również wnętrze (choć niektórzy "daltoniści" ze zlotu uparcie twierdzili, że to czarne)...;)!!
    Ale po obejrzeniu muszę przyznać, że na żywo to całkiem inna bajka...;)!!
    Pozdro

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar M@rcin
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    287
    BMW
    E65 730d FL
    Skąd
    Dębica - Katowice
    Cytat Zamieszczone przez J-B Zobacz posta
    Naprawdę śliczne auto : ale przednie kierunki to bardziej clear by pasowały ew te wypolerować bo chyba trochę zmatowiały, czasami bywam w okolicach Dębicy u rodziny ale jeszcze nigdy nie widziałem jej na żywo. Mógłbym przysiąc, że kiedyś widziałem ją na allegro, czyżbyś chciał ją sprzedać lub się rozmyśliłeś?
    Jak będziesz jeszcze w Dębicy, to daj znak...wtedy sobie zobaczysz na żywo ;)

    Na allegro była...ale rozmyśliłem sie po tym, jak obejżałem kilka ofert sprzedaży E38 i żadna nie nadawała sie do kupna.


    Cytat Zamieszczone przez moloko5 Zobacz posta
    Hmm...fajne autko...i widziałem je chyba na zlocie w Chotowej...jeżeli byłeś...:p
    Ps. Nigdy nie lubiłem zielonego lakieru...i jakby tego jeszcze było mało zielone jest również wnętrze (choć niektórzy "daltoniści" ze zlotu uparcie twierdzili, że to czarne)...;)!!
    Ale po obejrzeniu muszę przyznać, że na żywo to całkiem inna bajka...;)!!
    Pozdro
    Dzięki. Tak, na zlocie byłem chwile...niestety ale praca zmieniła mi wszystkie plany i nawet nie zostałem na wieczornym grillu :( No cóż...może za rok sie uda dłużej posiedzieć :)
    Faktycznie, niektórzy nie mogli dopatrzeć sie zielonego wnętrza :P

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3
    Witaj,

    Całkiem ładna e38... pierwsze foty po zakupie i sobie myślę "qwa jaki szrot", dopieściłeś parę elementów i moja druga myśl "ale igła"...
    No, ale jak to się mawia, "nie oceniaj książki po okładce", ale chyba bardziej by pasowało "nie oceniaj BeMki po zużyciu znaczka na masce" hahaha

    Co do kierunków to musisz coś z nimi zrobić bo to akurat zmiana na gorsze, ale pewnie sam o tym dobrze wiesz :D

    Pozdrawiam :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •