Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: [E38] Srebrne auto i kremowa skora?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent

    [E38] Srebrne auto i kremowa skora?

    :D panowei i panie

    mam do Was zapytanie?..........jak wiecie posiadam srebrne faceliftowe e38 wraz z czarna skora.problem jest taki ze zawsze chcialem miec kremowe takie jasniutkie.mam teraz okazje wyrwac tanio wszystkie kanapy,boczki drzwi praktycznie wszystko co trzeba zeby wymienic na kremowe.jakie jest Wasze zdanie....wszelkie opinie mile widziane.z tego co wiem takowe nie wychodzili.dzieki
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Re: [E38] Srebrne auto i kremowa skora?

    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    :D panowei i panie

    mam do Was zapytanie?..........jak wiecie posiadam srebrne faceliftowe e38 wraz z czarna skora.problem jest taki ze zawsze chcialem miec kremowe takie jasniutkie.mam teraz okazje wyrwac tanio wszystkie kanapy,boczki drzwi praktycznie wszystko co trzeba zeby wymienic na kremowe.jakie jest Wasze zdanie....wszelkie opinie mile widziane.z tego co wiem takowe nie wychodzili.dzieki
    Kolego arielowaty! nie dubluj tematow

    http://forum.7er.pl/e38-srebrne-auto...510cd4f#104614

    Proszę Moedartora tego forum o skasowanie tego tematu.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    sorki pomieszalo mi sie ale juz poprawione drugi post skasowany :D

    PROSZE TEGO POSTU NIE KASOWAC!!!!!!!!!!!!!!!!dziekuje ;) :D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  4. #4
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3

    Re: [E38] Srebrne auto i kremowa skora?

    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    :D panowei i panie

    mam do Was zapytanie?..........problem jest taki ze zawsze chcialem miec kremowe takie jasniutkie.mam teraz okazje wyrwac tanio wszystkie kanapy,boczki drzwi praktycznie wszystko co trzeba zeby wymienic na kremowe.jakie jest Wasze zdanie....

    no to wyrywaj jak masz okazje :) ... będzie podobnie jak u mnie , a jak jest sam dobrze wiesz :P

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    taaa ale Twoja jest czarna..... :D :D :D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  6. #6
    Na pewno będzie ciekawie. Srebrne spotyka się praktycznie zawsze z szarą lub czarną skórą. Z beżową zrobi się fajny home made individual.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    jey jestes wielki..."........fajny home made individual....." :D ;D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Polecam !! Bardzo ładnie to wygląda w 5er mojego ojca a w 7er pewnie jeszcze lepiej :)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    Re: [E38] Srebrne auto i kremowa skora?

    Arielowaty, nie wiem na co jeszcze czekasz!
    Skoro (a) zawsze Ci się takie combo podobało i (b) masz okazję wyrwać w dobrych pieniądzach - to kupuj, przekładaj - i chwal się fotami ;)
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    z tego co wiem takowe nie wychodzili.dzieki
    O, z takimi osądami to ostrożnie w przypadku BMW... ;) Zapewniam Cię, że mógłbyś się zdziwić jakie kolory ludzie potrafili zamawiać - a firma nie miała problemu, żeby ich zachcianki spełnić (np. wnętrze śliwkowo-lazurowe :hah:). Sądzę że zbudowano niejedno srebrne E38 z kremowymi skórami, choć faktycznie często się takich nie widuje.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    dzieki za p-odpowiedzi mam okazje wyrwac komplet (fotele przod,kanapa,panele dzrzwi)za 250funtow?jak to wyglada.gadalem z typem przez telefon mowil ze nie drasniete nawet.moze jutro podjade je obejzec?! ;D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •