Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: huczy podczas jazdy ...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn

    Post huczy podczas jazdy ...

    moze ktos z was miał ten sam problem, moze ktoś ma pomysł gdzie szukać.

    mianowicie, jak jade tak od 80 w górę zaczyna mi huczec z przodu tak jakby dół szyby przy desce i słupku od kierowcy, jakby w słupku.
    chodzi o wiatr, najpierw myslalem, ze moze to przez złe spasowanie drzwi, ramka była odgieta ( ktoś próbował sie dostać jak była zamknieta ),
    temat został ogarnięty, wszystko super spasowane.
    uszczelka szyb odpada, jest ok wszystko, zakleilem taśmą szeroką i dalej to samo.

    dodam tez, ze jak odpalam, auto to sysze tak jakby własnie z tych okolic jak silnik odpala, tak jakby gdzieś za deską w podszybiu była dziura. \
    te dudnienie tez jest takie jak by to była duża dziura, nie jest to szum czy świst.

    Strasznie mnie to irytuje, kupiłem babcie w dobrych pieniądzach, bez rdzy, ogarnąłem bolączki, zmieniłem środek na pluszowy komfort, jak w przypadku e32, nakupowałem gadzetów których w niej brakowało jak wyjechałą z fabryki ( DSP, ROLETY .... )
    i zastanawiam się czy jej nie sprzedać bo auto nadaje się do jazdy po mieście, a mam 3 lata jezdzenia duzych dystansów po 7mce 2-3 razy w tygodniu i z ta myslą była wzięta przede wszystkim.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prezeslaw
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    637
    BMW
    E38 4.0 M60
    Skąd
    Warszawa
    A nie pada Ci po prostu dmuchawa nawiewu? Spróbuj manualnie pozmieniać siłę nadmuchu na obydwu strefach i wyłączyć. Umierające szczotki potrafią dawać bardzo ciekawe efekty dźwiękowe, zanim dojdzie do efektów zapachowych.
    To co, że diesel? Pewnie świece zalane;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Prezeslaw Zobacz posta
    A nie pada Ci po prostu dmuchawa nawiewu? Spróbuj manualnie pozmieniać siłę nadmuchu na obydwu strefach i wyłączyć. Umierające szczotki potrafią dawać bardzo ciekawe efekty dźwiękowe, zanim dojdzie do efektów zapachowych.
    dmuchawe mogę wyłaczyć, dla mnie to słychać jak była by jakas dziura w podszybiu przy błotniku. Auto jest z rejonów gdzie kiedyś chyba każdy jezdził na przemyt, z reszta widać to po "schowkach' w tłumikach, jak będzie ciepło to rozkrece co sie da i zobacze, czy nie ma gdzies jakiejś dziury :P

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-10-2019, 18:45
  2. [pozostale] Swiszczy podczas jazdy E65
    Przez Aldik w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2017, 21:08
  3. [elektryka] zapaliła sie podczas jazdy
    Przez marktds w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-03-2016, 14:42
  4. Odblokowanie TV podczas jazdy
    Przez olejus w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 01-03-2015, 11:00
  5. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •