Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: PRZEPŁYWOMIERZ

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    flaszka dla ziomka :)

    ja mam ta wersje ze jest bardziej mulowaty ;/ teraz pozostaje rozwiazac problem czy warto wywalic dodatkowe 500zl na boscha czy wsadzic zamiennik :)
    kup zamiennik na allegro, tam 90% sprzedawców pozwala na zwrot towaru (najlepiej znajdź blisko siebie, ja tak miałem z pompą wspomagania, nie podeszła to oddałem i z ręki oddali pieniądze) i zobacz czy będzie poprawa

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Coś mi się wydaję, że skuszę się na zamiennik. Ale nie chce być pierwszym który go przetestuje :) nadal mam nadzieję, że ktoś się wypowie kto miał już do czynienia z zamiennikami
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Rozmawialem ostatnio z uzytkownikiem Joe White na ten temat i on mi powiedzial ze kupil zamiennik i 3 razy odsylal bo padaly ale 4 sztuka juz ponad rok dziala jak nalezy. Choc u niego to benzynka u mnie tez byl problem i kupilem ori Bosha i gra muzyka.

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Wygląda na to, że dostanę "mało używaną" część więc powinno być ok i chyba nie będę żałował, że nie wypróbowałem zamiennika :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witam.
    Odgrzebałem trochę stary temat, bo nie wiem, czy jest sens zakładać nowy.. Ciągle mam pewne problemy z silnikiem w swojej siódemce :( Nie chcę powielać opisu, więc zapraszam do tego wątku ---> http://forum.7er.pl/nierowna-praca-s...zu-vt11957.htm
    Dzisiaj przełożyłem przepływomierz z naszej drugiej siódemki (bo jest ten sam) i moje auto nareszcie odzyskało wigor, rwie od samego dołu i zupełnie inaczej reaguje na pedał gazu :) Chociaż żadnych błędów przepływomierza ani w DISie ani w Carsofcie nie było. Niestety nadal falują obroty przy delikatnym naciskaniu gazu, ale z tym też będę walczył.

    Niemniej jednak muszę kupić nowy przepływomierz (bo raz już wymieniałem na używany i jak widać też jest niesprawny). Numer wg realoem to 13621433567.
    I tutaj powstaje pytanie, czy kupić BOSCH'a , czy tani zamiennik ..
    Na pewno nie zdecyduję się na zakup w ASO, bo cena mnie powala. Zdaję sobie sprawę, że BOSCH popiera badaniami, że zamienniki są gorsze i nie trzymają parametrów, ale to przecież tylko marketing. Skłaniam się do zakupu BOSCH'a, ale jakby nie patrzeć zamiennik jest za 1/3 ceny. I stąd moje pytanie do Was: jeździ ktoś na zamienniku? Jeśli tak, to jak się spisuje? Wszelkie rady mile widziane :)
    Pozdrawiam serdecznie :papa:

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    generalnie dotadzałbym oryginał.jeżeli skusisz się na zamiennik kup.byle nie u tej baby z wrocławia.cała Polska ją zna.to oszustka,kombinatorka i nieuprzejma franca.wpisz sobie jej nick z allego w google.miłej lektury ;)

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Dzięki za szybką odpowiedź :) Wszystko wskazuje na to, że skończy się na BOSCH'u :)

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    lukasz740 , kiedys mi padla przepływka i pierw kupiłem zamiennik za ok 300 zł, niestety auto nie chodziło na nim tak jak trzeba, kupiłem nowy ori bosha. Kup ori będziesz zadowolony.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Dzięki za poradę, takiej opinii właśnie potrzebowałem ;)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Ceny w zależności gdzie kupujesz , mnie gość skroił bo potrzebowałem na już nie mogłem czekać, mój kolega który prowadzi sprzedaż części był na wakacjach i mógł mi załatwić go za 540 zł, ja zapłaciłem 800 :-) w sklepie .
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •