Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Clarion VRX588RUSB

  1. #11
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    ;D

    A ja myślałem, że na forum 7er to bedzie oczywiste, że jeden z przodu a drugi z tyłu w multimedialnym podłokietniku :hah:
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    ja mam model DXZ389R. nie najwyższa półka ale wygląda super klasycznie i podświetlenie pasuje do autka (E32). Co do obsługi i dźwięku to bez zastrzeżeń.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    moj kolega w srebrnej 7 na AC Shnitzerach(czyli Ja)ma takie samiuskie juz prawie rok i jest z niego mega zadowolony.mowil ze naprawde daje rade i ze "cokolwiek" bedzie lepsze niz standard poniewaz std. radio ma 2x5watt rms i wogole nie daje rady a ten clarion przynajmniej ma (MP3,DIVIX,DVD,Dotykowy panel,USB i prynajmniej 4x20watt rms)
    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    34
    BMW
    e32
    Skąd
    Polska
    Kiedyś w fordzie sierra miałem oryginalne radio - kiepsko grało.
    Wymieniłem radio na Clariona, jakiś używany, stary model, dobrze że odczytywał płyty.

    Ale jeśli chodzi o dźwięk - rewelacja jak dla mnie. Fabryczne radio dawało max 5% możliwości głośników. Na Clarionie od razu ukazała się głębia dźwięku itp. (oczywiście w naprostszym tego słowa znaczeniu).

    Dlaczego wtedy wybrałem Clarion'a - ponieważ słyszałem same najlepsze opinie o tej marce. Wszyscy mówili i zapewniali, że to najwyższa półka (oczywiście z normalnie dostępnych na rynku, bez jakiejś tam półki profesjonalnej)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Czy to Clarion czy inny producent zawsze najważniejsze są głośniki. Clarion jest dobry tak samo jak JVX Pionier Sony. Nie mówimy tu o modelach do poloneza czyli z przedziału 100-400zł bo to się mija z celem i każdy w tej kasie robi budżetówkę. Radio musi kosztować,
    Obecnie mam LG 4x50 mofset i powiem że głośniczki są za słabe na to radyjko. Przy zakupie warto patrzeć na możliwości regulacji zarówno wszystkich parametrów dźwięku (żadne gotowe ustawienia w EQ) jak i np odległości itp poszczególnych głośników. Niestety taka opcja kosztuje. Więc po prostu powiedz ile chcesz wydać i znajdzie się coś rozsądnego w tej cenie.
    Jak chcesz tanie i dobre a nie zależny Ci na nowinkach kup radyjko nakamishi czy to jakoś tak się pisze. To zestawy audiofilskie przeznaczone do aut.

    Tak czy siak uważaj aby nie kupić choinki Bożo Narodzeniowej ;) Bo i takie się zdarzają.
    Tanim i w miarę ok radyjkiem są Peyingi. Miałem też i powiem że myślałem że to chiński badziew ale naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyło.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Benio nie tak do konca jak piszesz....
    Akurat tak sie sklada ze ja mam tego clariona dlatego fubu sie nad nim zastanawia....
    Mozesz miec i Nakamichi za 100000zl jako jednostke centralna i glosniki Focala za nastepne 100000zl i co? jak dasz przewody zasilajace no-name za 1zl cienkie jak wlos....
    plus dodatkowo montaz sie liczy oczywiscie.

    Caly system car audio jest tak dobry jak jego najgorszy element(komponent).


    nie jestem super specjalista we wszyskim ale jakies :] pojecie mam,mysle ze jakby jarmir sie wypowiedzial to by bylo fajnie.

    druga sprawa to za te pieniadze mozesz kupic cos uzywanego ALE ja wychodze z zalozenia ze nowe to nowe.jak bym mial ciut wiecej kasy to bym cos lepszego kupil bo zawsze sie cos innego znajdzie.takiego radyjka szukalem dosc dlugo cena rozsadna,jakosc ok i pasuje do 7er..... :] :D :D :D
    :papa:
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Witam, co do radia to produkt podobny polkowo do Alpiny 105 ale na twoim miejscu nie ladowal bym sie w 1 Din z wysuwanym monitorem. Nie wiem jak Ariel ale ja nie bylem zadowolony i gdybym mial jeszcze raz budowac system w e38 to napewno byla by to jednostka 2 din. Uwierz mi ze mozna ja zadoptowac , troche chceci i wszystko masz. PLusem pierwszym i najwazniejszym jest to ze nie musisz ciagle sie bawic w wysuwanie tego monitora do jakich kolwiek ustawien czy ogladania czego kolwiek . Masz zawsze monitor na wierzchu , nie bawisz sie w zdejmowanie panela i co najwazniejsze duzo lepiej sie prezentuje w e38 duzy monitor. Ponizej pokaze fotki jak moze wygladac 7 z 2 dinowym radiem . Wiem z pewnego zrodla ze mozna spokojnie umiejscowic jednostke centralnie a nie jak na zdieciach z boku razem z ipod-em.



    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  8. #18
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez jarimir
    i co najwazniejsze duzo lepiej sie prezentuje w e38 duzy monitor

    szczerze Ci powiem, ze akurat to rozwiązanie które pokazałeś na zdjęciach jakoś nie bardzo mi sie podoba ... no chyba gdyby jednostaka była centralnie umieszczona.

    a pozatym w radyjku z wysuwanym ekranem tez mozesz miec ekranik ciagle na "wierzchu" , bo ja np wogole go nie chowam , bo po co :/ ?

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    clarion to dobry sprzęt zaraz obok alpine czołówka dla przeciętnych zjadaczy chleba
    e32 v8 manual

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    Cytat Zamieszczone przez jarimir
    i co najwazniejsze duzo lepiej sie prezentuje w e38 duzy monitor



    a pozatym w radyjku z wysuwanym ekranem tez mozesz miec ekranik ciagle na "wierzchu" , bo ja np wogole go nie chowam , bo po co :/ ?
    Rzecz gustu, majac ciagle na wierzchu jestes narazony na amatorow cudzej wlasnosci,pozatym w 7 jak dla mnie wysowany monitor nie pasuje, sam mialem i dlatego takie odczucia. Ale jesli tobie pasuje 1 din to nad czym sie zastanawiasz bo nie kumam. Lepszy jest duzo ten clarion niz te chinskie podrobki co mozna kupic w halfordsie czy na ebay-u.
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •