Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Fachowiec od M60B30

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    32
    BMW
    e32 3.0 V8
    Skąd
    Kolbuszowa
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Który czujnik temperatury sprawdzałeś?
    Jakim sprzętem diagnozowałeś auto?
    btw. masz jakieś zdjęcie tej e32?
    Czujniki temperatury płynu te blisko ściany grodziowej w tym jeden z nich co pokazuje wartość na liczniku (co ciekawe po zamianie wtyczek między nimi auto miało gorzej odpalić ale chodziło jakby ciut równiej? dziwne) i czujnik temperatury powietrza wlatującego. Diagnozowalismy programem delphi ds 150e a jeszcze wcześniej kiedyś jakimiś typowo do BMW ale nie wiem już co to było. I kolega ogarnął jakiś program który pokazuje wymagane wartości dla każdego czujnika, cewki, świecy itd i na wzór tego sprawdzaliśmy. Zdjęcia mam jakieś w swoim temacie w 'poznajmy się'.



    Cytat Zamieszczone przez kal!ber Zobacz posta
    Witam na Podkarpaciu masz paru macherów od bmw. Rutek Arturo abt lord łukasz Sanok itd. W harcie masz znowu goscia od elektroniki . A to szarpanie masz beż względu na pogodę? Fajki w jakim stanie ? Czysta pb czy z lpg ?
    W harcie czyli? Fajki świeże, około 10 tyś km mają i wyglądają dobrze. Niezależnie od pogody, czysta benzyna

    Jeszcze zapytam, może wiecie skąd mogę wziąć taką informację. Czy rezystancja czujnika temperatury dla ECU powinna być taka sama jak dla czujnika do wskaźnika na liczniku? Bo u mnie jest 400 omów różnicy
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 23-05-2023 o 22:17

Podobne wątki

  1. Przekładka silnika z m60b30 na m60b30
    Przez lostami1988 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-03-2016, 22:28
  2. Wymiana Silnika z M60B30 na M60B30
    Przez Artur111222 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-10-2015, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •