Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: COś TYRKOLI MI W MOśCIE

  1. #1
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek

    COś TYRKOLI MI W MOśCIE

    Witam wszystkich! nie wiem co sie dzieje ale z tyłu w moście słysze tyrkolenie co jakiś czas .no i sobie pomyślałem że wymienie sobie olej i wylałem ale to nie był olej tylko metaliczna substancja i duże kawałki metalu żalałem go nowym przepłukałem i wylałem ponownie ale teraz jest cisza podglądałem przez dziure i stwierdzamn że rozkruszył się sorzeń i pytam co dalej czy to już szrot i rozglądać się za drugim czy da rade go jeszcze zreanimować
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  2. #2
    7ka
    Gość
    mi tez cos tyrkoli w tylnej czesci podwozia.. na podnosniku nic nie widze.. wszystko jest fest skrecone.. zawsze jak najezdzam na jakas studzienke czy cos to brzdeka mi.. na most to raczej mi to nie wyglada bo to nie ten dzwiek (jakby cos nie skreconego bylo..).. musze sie tym niebawem zajac bo mnie to irytuje

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    mi tez cos tyrkoli w tylnej czesci podwozia.. na podnosniku nic nie widze.. wszystko jest fest skrecone.. zawsze jak najezdzam na jakas studzienke czy cos to brzdeka mi.. na most to raczej mi to nie wyglada bo to nie ten dzwiek (jakby cos nie skreconego bylo..).. musze sie tym niebawem zajac bo mnie to irytuje

    szukale, szukalem i znalazlem u siebie "latające" klocki, popodginalem blaszki i jest cisza

  4. #4
    Krzychu a na jakim podnośniku patrzyłeś? Na podnośnikach które podnoszą za podwozie często ciężko jest zdiagnozować stuki. Lepiej jest na takim najazdowym gdzie podnosi sie auto stojące na kołach. Wtedy zawieszenie jest mniej więcej w takim położeniu jak w czasie jazdy. Zresztą nie raz juz tak miałem że tu gdzie się auto podnosi za podwozie to nic nie stuka a na najazdowym zaraz coś wychodzi ;) Oczywiście nie zawsze tak jest :) I to nie tylko jest moje zdanie :D

    Co Arti a odwiedzałeś jakiś speców od mostów? Pewnie mają jakieś sposoby ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    co arti- uwazam ze masz do wymiany most. Z tego co pamietam wymienia sie caly kosz i satelity razem, te czesci sa ze soba spasowane w fabryce. Wiec wymiana calosci.

    p.s. Pisze z tel. nie mam polskich znakow.
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  6. #6
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek
    kurde wiiecie co! wychodzi mi sworzeń który jest w koszu i jak się wysówa to nawala w koło atakujące i słychać wtedy te tyrkolenie . Stąd te opiłki w oleju ,koła zębate są okej także biorę sie za rozbieranie zawioze do magika zrobi mi drugi i zobaczymy.Pozdrawiam!
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  7. #7
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek
    Siema wszystkim no muszę się pochwalić że bunia zreanimowana .dyfer złożony sworzeń dorobiony, dodatkowo dorobiliśmy dodatkowe zabezpieczenie co by znowu nie pękło :( Sworzeń dorabiany w bydgoszczy w zakładach lotniczych super fachowcy polecam a dla tego w bydgoszczy bo musiał być specjalnie hartowany i odpuszczany .troche to trwało ale siły wyższe poprostu czekałem na nowe uszczelniacze na półosie prosto z ASO. także za tydzień pierwszy kurs na olsztyn .A potem to już tylko czekam na sulejów .Pozdrawiam :papa:
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

  8. #8
    7ka
    Gość
    no to teraz mozna powiedziec ze czesci w twojej 7er sa z samolotu ;D

    fajnie ze trafnie zdiagnozowales i zreperowales ;)

  9. #9
    Vip Vip Awatar co arti
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    251
    BMW
    750 il
    Skąd
    Włocławek
    Też jestem zadowolniony :D Już mi sie zbrzydło żony ''RED MONSTER'' ;( czyli po polsku corsa jeżdzić do roboty. Pozdrawiam :papa:
    B-ędziesz M-iał W-szystkie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •