Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Felgi customowe 3 tlg styling 32 19

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    14
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Wrocław

    Felgi customowe 3 tlg styling 32 19

    Witam,

    zakupiłem felgi i teraz borykam się z problemem założenia ich, oraz dopasowania opon czy polecilibyście kogoś z woj. dolnośląskiego lub opolskiego kto zajmuję się takimi tematami.

    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Możesz opisać te problemy?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Aleś wiadra kupił. :D Te felgi po prostu nie podejdą do tego auta, bo nie mają wyliczono odpowiedniego ET pod te budę, więc muszą iść do przerobienia albo szukaj innych felg dedykowanych pod E38 z odpowiednio wyliczonym ET i szerokościami rantów. Dodatkowo nie masz gwintu z tyłu, więc nie będzie odpowiedniego spasowania nadkola z rantem. Chyba, że będzie duża japa i efekt będzie odwrotny do zamierzonego, ale widzę, że masz sprężyny obniżające to ewentualnie będzie ocierać o nadkola. :D Niestety z 3TLG nie jest tak jak ze zwykłymi felgami, że można sobie kupić tak o. Felgi customowe odpowiednio wyliczane się pod dane auto, ile ma miejsca nadkole, jaki ma być szeroki bęben, jaki rant i jaka opona wejdzie.
    Ostatnio edytowane przez motobiker ; 08-02-2023 o 08:34

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    14
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez motobiker Zobacz posta
    Aleś wiadra kupił. :D Te felgi po prostu nie podejdą do tego auta, bo nie mają wyliczono odpowiedniego ET pod te budę, więc muszą iść do przerobienia albo szukaj innych felg dedykowanych pod E38 z odpowiednio wyliczonym ET i szerokościami rantów. Dodatkowo nie masz gwintu z tyłu, więc nie będzie odpowiedniego spasowania nadkola z rantem. Chyba, że będzie duża japa i efekt będzie odwrotny do zamierzonego, ale widzę, że masz sprężyny obniżające to ewentualnie będzie ocierać o nadkola. :D Niestety z 3TLG nie jest tak jak ze zwykłymi felgami, że można sobie kupić tak o. Felgi customowe odpowiednio wyliczane się pod dane auto, ile ma miejsca nadkole, jaki ma być szeroki bęben, jaki rant i jaka opona wejdzie.
    Hej,

    udało się zmieścić gwint jak widać narazie niepotrzebny przysłowiowej japy nie ma.

    Rolka nadkoli, regulowane wahacze i w zasadzie tyle w temacie.

    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Nawet z tej perspektywy dla mnie nadal jest za szeroko, bo felgi wystają poza obrys budy. Pokaż fotkę od tyłu jak leżą. Do poprawnego spasu jeszcze daleko, przód pieje i masz efekt klina. :D

  6. #6
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Nie jestem specem od "Gierman stajlów" ale wg mnie, nic tu się kupy nie trzyma. Opony źle dobrane, zawias pieje i japa jak najbardziej jest, i jak motobiker zauważył felgi nie robione pod samochód. Ogólnie póki co wygląda to śmiesznie...
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    14
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez motobiker Zobacz posta
    Nawet z tej perspektywy dla mnie nadal jest za szeroko, bo felgi wystają poza obrys budy. Pokaż fotkę od tyłu jak leżą. Do poprawnego spasu jeszcze daleko, przód pieje i masz efekt klina. :D
    Tak mniej więcej to wygląda

    Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Customowe felgi z 16" zrobione Customowe 19" by wheel-wide.com
    Przez staszek w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 19-04-2017, 12:57
  2. [KUPIĘ] felgi lub felgi z oponami do e38 ----> styling 37, 95
    Przez mes.. w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-05-2016, 16:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •