Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektryka] [E38] problem - centralny zamek, sterowanie lus

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    32

    [ elektryka] [E38] problem - centralny zamek, sterowanie lus

    Witam
    mam problem z drzwiami pasażera. Nie działa mi w tej chwili centralny, sterownie lusterkiem i szybą z drzwi kierowcy. Drzwi na początku po prostu się zaryglowały. To już zwalczyłem i na razie muszę zamykać je ręcznie. Co dziwne jedyne co działa to otwieranie i zamykanie szyby z poziomu drzwi pasażera. Siłownik centralki jest sprawny. Testowałem go. Za czego sprawdzanie powinienem się wziąć dalej?? Tylko nie piszcie o przetartych kablach między drzwiami a budą w E38 bo jak na to patrze to nie wierze że to w ogóle jest możliwe...miał ktoś taki przypadek w e38???

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Podmień panel sterowania w drzwiach kierowcy. Myśle że to on ponosi winę. Prze niego wszystko idzie. To nie jest sam przełącznik tylko w środku jest sterownik i to całkiem rozbudowany.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    32
    Uaktualnienie!
    Wiem po sprawdzeniu w ASO przy okazji innego problemu że na 90% winę za moją dolegliwość ponosi GM(moduł generalny, "A1" w diagramie BMW) lub jak kto woli "Basic module" lub jeszcze "Moduł podstawowy". Na pewno ominąłem jeszcze z jedną nazwę. Zacząłem z ciekawości dzwonić po serwisach w Polsce i tu moje zdziwienie, zresztą pewnie jeszcze widoczne jest na twarzy. Luknijcie jak kształtują się ceny w ASO w Polsce za tą samą usługę. Wkrótce wrzucę też ceny z Wielkiej Brytanii.

    --------------------------------------------
    Auto-Breczko
    Białysok

    generalny moduł(A1) - cena 1263zł (z VAT)
    programowanie modułu - cena 1050zł (z VAT)
    diagnostyka komputerem - cena 300zł (z VAT)

    PS. Jak się okazuje w rodzinnym mieście mam największych ździerców.
    ------------------------------------------
    Auto Fus
    Warszawa


    generalny module(A1) - cena 1263zł (z VAT)
    programowanie modułu - cena 700zł (z VAT)

    ------------------------------------------
    Fiałkowski
    Zielona Góra


    generalny module(A1) - cena 1264zł (z VAT)
    programowanie modułu - cena 305zł (z VAT) Zwycięzca!!!!!

    ------------------------------------------
    Bońkowscy
    Szczecin

    generalny module(A1) - cena 1265zł (z VAT)
    programowanie modułu - cena 450zł (z VAT)

    ------------------------------------------
    Sikora
    Bielsko-Biała

    sorry tam Pan nawet nie wiedział jak znaleźć samochód w systemie po nr nadwozia i powiedział że innej opcji jak podanie nr części nie ma :-) - gratuluje i omijał bym z daleka ten serwis....serio takim duuuużym łukiem
    ------------------------------------------

    Daje to chyba pewien obraz ASO w Polsce - no mi szczęka opadła co do rozbieżności cen. Zobaczymy jak będzie w UK.

    Czy zna ktoś i może polecić kogoś bliżej od Białegostoku niż Zielona Góra kto zaprogramowałby moduł za rozsądną cenę?????

    I pytanie poboczne czy uruchomionym przez użytkowników BMW systemem G1 DIS jest możliwość zaprogramowania tego modułu???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •