Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Drobne niedogodności z klamkami , Audio, oraz lusterkami

  1. #11
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Jeżeli NAVI padło i sygnał światłowodu nie przechodzi to dźwięku nie będzie.

    Mozna wypiąć światłowód z wtyczki od NAVI i złączyć specjalna złączką lub na krotko - zacznie znów działać.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2022
    Posty
    15
    BMW
    E65 2004r 730D
    Skąd
    Katowice
    A czyli tak jak myślałem, ale jeżeli światło jest do samego końca to część jest w dalszym ciągu sprawna ?Czy też nie koniecznie ?

    Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Elementy do których podłączony jest światłowód mogą być nie w pełni sprawne a sygnał świetlny i tak przekazywać dalej.

    U mnie od jakiegoś czasu zaczął zanikać co jakiś czas dźwięk z audio na parę minut.

    Zauważyłem ze w tych momentach znika obraz z navi.

    Wyciągnąłem całkiem czytnik, światłowód z wtyczki został połączony i audio znów chodzi bez problemów.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2022
    Posty
    15
    BMW
    E65 2004r 730D
    Skąd
    Katowice
    Aha no cóż ja też navi połączyłem bajpasem ale radio nie reaguje na nic . W piątek zjadę to będę się bawił

    Dziękuję za odpowiedź
    Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2022
    Posty
    15
    BMW
    E65 2004r 730D
    Skąd
    Katowice
    Panowie mała poprawka w schowku nie mam swiatla w światłowodzie. W bagażniku jest do navi w słupku do tunera również radio i zmieniarka tak samo gdzie jeszcze powinienem szukać?

    Teraz wyciągnąłem jeszcze licznik i mmi w liczniku niema swiatla a w mmi jest

    Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Hashashin ; 03-02-2023 o 17:17

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,239
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez rudek Zobacz posta
    Ta i wszystkie BMW e65 będą zaskakiwać wiecznie problemy, a z radiem na podmianę po polift trzeba jeszcze podmienić moduł radia w tylnym lewym słupku, oczywiście kodowani, aby coś zaczęło działać.
    Nie trzeba. Poliftowe radio da się dokodować do współpracy z obydwoma typami tunerów radiowych

    Drugi to satelitarny tuner radiowy, występujący w USA. W Europie bezużyteczny


    A ja się podłączę pod temat. Czy panel z radia cd ten szary przedni można przepiąć do drugiego radia takiego samego wizualnie ? Mam cd z 2006 bez AUX i chciałem wymienić na takie żeby AUX wyprowadzić czyli rocznikowo 2007-2008. Ale na allegro jak już coś się trafi to takie brudne i zajechane mają fronty że głowa mała a w moim front jest jak z nowego auta.
    Bez problemu do zrobienia. Odłączamy wtyczkę z płyty, odkręcamy kilka śrubek i przekładamy.
    Do poliftowego radia da się założyć front przedliftowy, żeby nie zmieniać dekorów, ale to już tylko plastik, bez elektroniki. Oczywiście tracimy wtedy dodatkowe klawisze




    Dzięki cursor za wyczerpującą odpowiedź do soboty może uda mi się zjechać to się zabiorę za te pierdoly .
    Vin : WBAGM21060DR56909
    Sry że dopiero teraz odpisuję, ale miałem trochę zapiernicz z przeładunkiem aut i jazdą ,a teraz akurat skończyłem.
    Lista wyposażenia Twojego samochodu:
    https://mega.nz/file/wkgTnSpS#im9Dik...krCwqhIumtUXug

    Brak w wyposażeniu opcji 676 lub 677 oznacza, że masz podstawowy system stereo
    Ostatnio edytowane przez cursor ; 07-02-2023 o 17:05
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2022
    Posty
    15
    BMW
    E65 2004r 730D
    Skąd
    Katowice
    Dzięki wielkie .
    Cursor znalazł u mnie przyczynę nieszczęścia w 15-20 minut , tak bardzo skupiłem się na światłowodzie i myślach o spalonym radiu , że sprawdziłem bezpieczniki ,ale nie pomyślałem o tym że któregoś może brakować. Aż mi głupio przed samym sobą heh .
    Dzięki wielkie jeszcze raz :)

    Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [elektryka] Sterowanie lusterkami
    Przez motobiker w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2019, 23:45
  2. [audio/video] Nagłośnienie Logic7 L7 głośniki ilość oraz rozpoznanie audio.
    Przez Elbich w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 21:27
  3. [audio/video] Most problem. Audio przestaje grać. nie dziala navi, telefon, oraz komputer pokladowy
    Przez lysyadam27 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 08:57
  4. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 18:46
  5. Problem z lusterkami
    Przez Niebieskobiały w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-04-2009, 07:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •