Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: bmw e65 problem z ladowaniem

  1. #11
    Początkujący Użytkownik Awatar arekchudy9h
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    37
    BMW
    e65 745
    Skąd
    OPOLE
    odlaczylem wtyczke od wzbudzwnia alternatora ladowanie bylo 14.65 po 11 minutach ladowanie spadlo do 9v. aku padl do zera
    najlepsze jest to ze jak silnik troche ostygnie to ladowanie znowu jest 14.65v. zauwazylem ze jest to zalezne od teperatury silnika ladowanie jest dopuki silnik ma niska teperature jak osiagnie 45stopni to ladowanie znika. dzisiaj odebralem alternator z naprawy stwierdzili ze byl dobry ale wymienili regulator napiecia, niestety regulator wsadzili firmy auto starter bo bosch jest nie osiagalny. nie wiem czy wogule zakladac ten alternator... autostoi juz dwa miesiace brak mi sił. Nie nie bylem jeszcze u ARKA ale bylem u SIKORY i u ANDRZEJA PARTYZANCKA
    arek

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    646
    BMW
    F01 750d RWD
    Skąd
    ...
    Problem z uzwojeniem, standard tych alternatorów. Kup nowy albo oddaj w ręce magika (znam takoweg) który ogarnie jak trzeba ten alternator.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar arekchudy9h
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    37
    BMW
    e65 745
    Skąd
    OPOLE
    witam wymienilem alternator bo wrucil z naprawy i wymienilem akumulator jest ladowanie 14.95V po godzinie nadal jest ladowanie udalo sie po 2 miesiacach wymieniania sterownikow ktore pochlonely 1800zl. winny byl akumulator bosch S5 95A ktory nie wytRZymal nawet 6 miesiecy mial zwarcie na celi nie kupujcie tego trupa nie przyznaja reklamacji. teraz nie wiem jaki kupic. a i jeszcze jedno regulator napiecia wcale nie musi byc boscha to mit ja mialem valeo a teraz mam auto startera
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 06-02-2023 o 23:53
    arek

  4. #14
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez arekchudy9h Zobacz posta
    akumulator bosch S5 95A ktory nie wytszymal nawet 6 miesiecy
    Bosch Silver to akurat jeden z lepszych aku. Mam u siebie drugi już (łącznie 10 lat) i w drugim aucie kolejny ma 5 lat. Zero problemów. Musiałeś trafić na jakiś wadliwy egzemplarz albo niestety dobiłeś go niesprawną instalacją.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    A pisałem wcześniej, że bez podłączenia nowego akumulatora nic bym w tym aucie nie szukał i nie wymieniał. Też miałem BOSHA założonego ale padł po około 5 latach całkowicie ale bardzo możliwe że już po 2 óch latach dawał już jakieś objawy. Teraz mam od pół roku kolejnego BOSHA i na razie daje radę mimo tego, że mało jeżdżę tym autem. Bynajmniej tak mi się wydaje.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar rudek
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    80
    BMW
    e65 760i
    Skąd
    śląsk
    Pisałem również powyżej, tylko i wyłącznie AGM Varta też miałem BOSCH i też padł dość szybko jak i wcześniejsze akumulatory, miałem dokładnie tą samą sytuacje co kolega ARIE(L).

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez rudek Zobacz posta
    Pisałem również powyżej, tylko i wyłącznie AGM Varta też miałem BOSCH i też padł dość szybko jak i wcześniejsze akumulatory, miałem dokładnie tą samą sytuacje co kolega ARIE(L).
    Tyle, że Varta i Bosch to ten sam aku W pewnych latach różniły się tylko naklejką
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Podobne wątki

  1. Problem z ladowaniem po odpaleniu innego auta na kable
    Przez Grzesiek740 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-10-2015, 20:54
  2. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-12-2014, 23:42
  3. [audio/video] Logic 7 - problem z gosnikiem/glosnikami - dziwny problem...
    Przez baran13 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 00:25

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •