Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5

W±tek: Nowoczesne utrudnianie ¿ycia, pytania o obs³ugê

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar S³awomir
    Do³±czy³
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Sk±d
    ¦l±sk

    Post Nowoczesne utrudnianie ¿ycia, pytania o obs³ugê

    Mam 2 problemy z kategorii "kiedy¶ to by³o lepiej".

    Pierwszy, to jak wy³±czyæ zap³on? Szlag mnie z tego powodu trafia, serio. Otwiera mi dziecko drzwi, ca³e auto zaczyna siê ¶wieciæ, co lepsze odpala mi np. ogrzewanie (rest z nagrzanego silnika chyba) i nie mo¿na go wy³±czyæ inaczej, ni¿ po prostu skrêcaj±c wiatraki na 0. Próbowa³em na 100 sposobów, jedyne co pomaga to zamkn±æ drzwi i czekaæ w bezruchu 2min a¿ samo zga¶nie.

    Drugi temat to durne wycieraczki. Zgodnie z opisem z internetu nie dzia³a, ale odkry³em procedurê:
    "w³±cz silnik, zga¶, d¼wigni± wycieraczek w dó³, po 2 cyklach siê zatrzymaj±"
    Serio ¿eby podnie¶æ wycieraczki trzeba odpalaæ silnik i na sucho ¶cieraæ po szybie?
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  2. #2
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Plexi36
    Do³±czy³
    Mar 2019
    Posty
    260
    BMW
    E66 750Li
    Sk±d
    Be³chatów/£ód¼

    Post

    Drugi temat to durne wycieraczki. Zgodnie z opisem z internetu nie dzia³a, ale odkry³em procedurê:
    "w³±cz silnik, zga¶, d¼wigni± wycieraczek w dó³, po 2 cyklach siê zatrzymaj±"
    Serio ¿eby podnie¶æ wycieraczki trzeba odpalaæ silnik i na sucho ¶cieraæ po szybie?
    A tutaj nie wystarczy tylko w³±czenie zap³onu - tak to przynajmniej pamiêtam? I tak bêd± jechaæ po suchym, to jest durne, bo trzeba albo mieæ czyst± szybê albo j± zmoczyæ, natomiast silnika raczej odpalaæ nie trzeba powinno wystarczyæ w³±czenie zap³onu przez klikniêcie Startu bez wciskania hamulca.

    Co do pierwszej opcji - jeste¶ pewien, ¿e to nie s± wkodowane jakie¶ opcje albo nie da rady ich przestawiæ z menu w iDrive? Tutaj pewnie Boss Ci podpowie, niestety G11 tylko na testach kamery mieli¶my w firmie i ¶rednio by³a okazja pobawiæ siê wszystkimi opcjami.

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Problemy Pierwszego ¦wiata

  4. #4
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Ad 1. Ogrzewanie z wykorzystaniem ciep³a resztkowego (Rest) gdzie¶ musisz mieæ w³±czone, ¿e auto ma tak robiæ.

    Ad 2. To jak na poni¿szym rysunku, gdzie stan gotowo¶ci to "Start" bez nogi na hamulcu


  5. #5
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Sk±d
    Racibórz(¦l±sk)
    Co do pierwszego pytania, to naci¶nij ga³kê z radia i przytrzymaj. Wtedy wy³±czysz wszystko.
    Zap³on to to nie jest, ¿eby w³±czyæ wszystko jakby silnik by³ odpalony, nale¿y trzy razy w krótkim czasie nacisn±æ klawisz "start-stop". W³±cza to "tryb diagnostyczny".
    Ten sam tryb w³±cza ISTA podczas diagnostyki.
    Jest to analogiczne z drug± pozycj± zap³onu w poprzednich modelach
    Celem wykszta³cenia nie jest nape³nienie umys³u cz³owieka faktami; zadaniem jest nauczyæ go, jak ma u¿ywaæ umys³u do.. my¶lenia. A czêsto zdarza siê, ¿e cz³owiek lepiej umie my¶leæ, nie bêd±c krêpowany wiedz± przesz³o¶ci.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz co¶, jest pw, mail, gg, w ostateczno¶ci sms

Podobne w±tki

  1. Pytania o wyposa¿enie
    Przez ghrh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2015, 15:19
  2. Jak przywróciæ do ¿ycia tv w e38?
    Przez R.S£OMIÑSKI w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 08:17
  3. Pytania zwi±zane z e38
    Przez Miras w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 07-02-2014, 06:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •