Poka wyniki od 1 do 5 z 5

Wtek: Nowoczesne utrudnianie ycia, pytania o obsug

Zaawansowany Uytkownik Awatar Sawomir
    Doczy
    Oct 2010
    BMW
    2x V12
    Skd
    lsk

Post Nowoczesne utrudnianie ycia, pytania o obsug

Mam 2 problemy z kategorii "kiedy to byo lepiej".

Pierwszy, to jak wyczy zapon? Szlag mnie z tego powodu trafia, serio. Otwiera mi dziecko drzwi, cae auto zaczyna si wieci, co lepsze odpala mi np. ogrzewanie (rest z nagrzanego silnika chyba) i nie mona go wyczy inaczej, ni po prostu skrcajc wiatraki na 0. Prbowaem na 100 sposobw, jedyne co pomaga to zamkn drzwi i czeka w bezruchu 2min a samo zganie.

Drugi temat to durne wycieraczki. Zgodnie z opisem z internetu nie dziaa, ale odkryem procedur:
    "wcz silnik, zga, dwigni wycieraczek w d, po 2 cyklach si zatrzymaj"
    Serio eby podnie wycieraczki trzeba odpala silnik i na sucho ciera po szybie?
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

Zaawansowany Uytkownik Awatar Plexi36
    Doczy
    Mar 2019
    BMW
    E66 750Li
    Skd
    Bechatw/d

Drugi temat to durne wycieraczki. Zgodnie z opisem z internetu nie dziaa, ale odkryem procedur:
    "wcz silnik, zga, dwigni wycieraczek w d, po 2 cyklach si zatrzymaj"
    Serio eby podnie wycieraczki trzeba odpala silnik i na sucho ciera po szybie?
    A tutaj nie wystarczy tylko wczenie zaponu - tak to przynajmniej pamitam? I tak bd jecha po suchym, to jest durne, bo trzeba albo mie czyst szyb albo j zmoczy, natomiast silnika raczej odpala nie trzeba powinno wystarczy wczenie zaponu przez kliknicie Startu bez wciskania hamulca.

Co do pierwszej opcji - jeste pewien, e to nie s wkodowane jakie opcje albo nie da rady ich przestawi z menu w iDrive? Tutaj pewnie Boss Ci podpowie, niestety G11 tylko na testach kamery mielimy w firmie i rednio bya okazja pobawi si wszystkimi opcjami.

Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Doczy
    Oct 2008
    BMW
    E32 740iA
    Skd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Problemy Pierwszego wiata

Vip Vip Awatar damned1
    Doczy
    Apr 2014
    BMW
    530e, 118i
    Skd
    Wrocaw
    Ad 1. Ogrzewanie z wykorzystaniem ciepa resztkowego (Rest) gdzie musisz mie wczone, e auto ma tak robi.

Ad 2. To jak na poniszym rysunku, gdzie stan gotowoci to "Start" bez nogi na hamulcu

Vip Vip
    Doczy
    Dec 2009
    BMW
    Nie mam
    Skd
    Racibrz(lsk)
    Co do pierwszego pytania, to nacinij gak z radia i przytrzymaj. Wtedy wyczysz wszystko.
    Zapon to to nie jest, eby wczy wszystko jakby silnik by odpalony, naley trzy razy w krtkim czasie nacisn klawisz "start-stop". Wcza to "tryb diagnostyczny".
    Ten sam tryb wcza ISTA podczas diagnostyki.
    Jest to analogiczne z drug pozycj zaponu w poprzednich modelach
    Celem wyksztacenia nie jest napenienie umysu czowieka faktami; zadaniem jest nauczy go, jak ma uywa umysu do.. mylenia. A czsto zdarza si, e czowiek lepiej umie myle, nie bdc krpowany wiedz przeszoci.
    Henry Ford

Nie pomagam przez tel, chcesz co, jest pw, mail, gg, w ostatecznoci sms

Podobne wtki

1. Pytania o wyposaenie
    Przez ghrh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2015, 15:19
  2. Jak przywrci do ycia tv w e38?
    Przez R.SOMISKI w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 08:17
  3. Pytania zwizane z e38