Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Pierwsze BMW :-)

  1. #11
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    323
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    Hej, witaj.

    Opisane przez Ciebie czynności sugerują, że bezpośrednio chcesz wrzucić plik z dysku. Tak jak wspomniał Tuczi, to forum nie ma niestety wykupionej przestrzeni dyskowej, dlatego w linku, który podesłał jest opisane krok po kroku jak można wrzucić zdjęcia za pomocą zewnętrznych serwisów hostujących zdjęcia (np. fotosik). Jest to trudniejsze niż "klik klik" ze wspomnianego wcześniej powodu braku przestrzeni dyskowej.
    Zdjęcie musi "leżeć" na innym serwisie i w instrukcji jest jak wrzucić link do tego zdjęcia żeby ładnie się wyświetlało.
    Łatwiejszą opcją jest Taptalk. Jest to aplikacja na telefony z Androidem (może jest ona też na iOS ale tego niestety nie wiem). I korzystając z tej aplikacji w telefonie będziesz miał faktycznie "klik klik".

    PS. Panowie, wyluzujcie, bądźmy dla siebie mili ;) Nie każdy musi być obyty w serwisach hostujących zdjęcia i wszelakimi pojęciami internetowymi ale może być dobrym mechanikiem. I na odwrót. etc. etc. Bez spin ;)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LukiPL
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    270
    BMW
    Bmw E32 3.5 1991 i 3.0 1987
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Najprościej dodawać tu zdjęcia korzystając z zewnętrznych hostingów zdjęć jak np. https://identity.flickr.com/

  3. #13
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez matsember Zobacz posta
    PS. Panowie, wyluzujcie, bądźmy dla siebie mili ;) Nie każdy musi być obyty w serwisach hostujących zdjęcia i wszelakimi pojęciami internetowymi ale może być dobrym mechanikiem. I na odwrót. etc. etc. Bez spin ;)
    A może my chcemy się pobić :D ?

    Btw. @Tuczi przeczytałem instrukcję. Zastanawiam się czy punkty 1-3 są faktycznie obowiązkowe? Ja tej opcji włączonej nie mam (wybrane mam "Standardowy edytor - dodatkowe kontrolki"), a hotlinkowywać zdjęcia mogę. Może przydałaby się jednak jakaś rewizja tej instrukcji?

  4. #14
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Ja jestem totalnie zacofany, jeżeli chodzi o nowinki technologiczne i tego typu rzeczy.
    Ta Instrukcja jest naprawdę dość przejrzysta, jak ja wrzucenie zdjęcia opanowałem to musi być proste ;)

    Czasami trudniej na hostingu wrzucić zdjęcie, niż wgrać je tutaj na forum.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  5. #15
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Fly, nie czuj się urażony, bo nie to było moim celem, no offence Żarty i przytyki "młodemu" to taka nasza stylówka, z którą pewnie z biegiem czasu się oswoisz Odnośnie "procesu" to Matsember wyjaśnił chyba najprościej i najbardziej przejrzyście jak się da, więc nie mam nic do dodania. Jeśli to nie pomoże to spróbuj już zadać pytania w tamtym temacie

    Pozostałych proszę by nie przekształcać tego tematu w wątek techniczny o wrzucaniu zdjęć. Nawet jeśli bardzo Was kusi

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek

    Post

    Nikt sie nie spina, na luziku. Ogolnie ton wypowiedzi nowego Kolegi mnie lekko zastanowil i byc moze zle go rozkodowalem, nie widzac sie a jedynie czytajac ciezko jest rozkminic dokladnie co autor ma na celu.

    Tak czy inaczej pelen luz, mysle ze informacje zawarte w tym temacie i instrukcja wklejania fot wystarcza do opanowania wstawiania zdjec na forum.

    Pozdrowka.

    p.s sorki tuczi za OT, pisalem posta a Ty w tym czasie wstawiles swojego.
    Ostatnio edytowane przez pokolacji ; 03-01-2023 o 12:50

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2022
    Posty
    8
    BMW
    F01 740d
    Skąd
    Gliwice
    Dziękuję wszystkim za chęć pomocy , daleki jestem od obrażania się tylko czasem proszę o wyrozumiałaść i trochę empatii :-) Nie wszyscy mają po 20-30 lat i ogarniają w mig hostingi itd... :-)
    Mam nadzieję ze uda się teraz wstawić foty mojej ukochanej siódemki ... jest mój prezent na okrągłe urodziny , który sprawiłem sam sobie i mam wiele radości . Intuicja i doświadczenie podpowiada mi ze w tym gronie zapewne be∂e mógł otrzymać pomoc , wcześniej czy później zapewne będzie potrzebna przy tym wspaniałym pojeździe . BTW tuczi77 ... w powietrzu spędziłem blisko 3tys godzin ( na różnych statkach powietrznych ) ale kilku punktów brakuje mi aby poleciec w kosmos to fakt ;-)

    Mam nadzieje że teraz się uda pokazać mój nabytek
    https://flic.kr/ps/41nQAt

    raz jeszcze pozdrawiam wszystkich tu obecnych i przepraszam za zamieszanie !

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Dobry wypas, fajny stan, fajna bryka ;)
    Gratulacje.
    Pzdr

  9. #19
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Fly Zobacz posta
    Dziękuję wszystkim za chęć pomocy , daleki jestem od obrażania się tylko czasem proszę o wyrozumiałaść i trochę empatii :-) Nie wszyscy mają po 20-30 lat i ogarniają w mig hostingi itd... :-)
    Mam nadzieję ze uda się teraz wstawić foty mojej ukochanej siódemki ... jest mój prezent na okrągłe urodziny , który sprawiłem sam sobie i mam wiele radości . Intuicja i doświadczenie podpowiada mi ze w tym gronie zapewne będę mógł otrzymać pomoc , wcześniej czy później zapewne będzie potrzebna przy tym wspaniałym pojeździe . BTW tuczi77 ... w powietrzu spędziłem blisko 3tys godzin ( na różnych statkach powietrznych ) ale kilku punktów brakuje mi aby poleciec w kosmos to fakt ;-)

    Mam nadzieje że teraz się uda pokazać mój nabytek
    https://flic.kr/ps/41nQAt

    raz jeszcze pozdrawiam wszystkich tu obecnych i przepraszam za zamieszanie !
    Myślę, że tych w wieku 20-30 jest tutaj znikoma mniejszość :P BTW to nie ja wyliczałem wymagane kroki do podróży w kosmos ;) Niemniej, gratuluję ilości wylatanych godzin. A żebyś się nie zniechęcał to na zachętę:


  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LukiPL
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    270
    BMW
    Bmw E32 3.5 1991 i 3.0 1987
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Bardzo ładne autko i jeszcze lepsze wnętrze ;)


Podobne wątki

  1. [diagnoza] pierwsze podłączenie INPA pierwsze błędy
    Przez spider19447 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 09:57
  2. [E65/66] Witam, pierwsze 7er i zarazem pierwsze bmw
    Przez hubizx w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-03-2015, 16:43
  3. [E38] Pierwsze 7
    Przez gutek110 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-01-2014, 17:51
  4. [E38] Michal e38 730d pierwsze 7 , lecz nie pierwsze BMW
    Przez mszczerbinski w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 06:03
  5. [E65/66] Pierwsze BMW :)
    Przez Marios w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-01-2013, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •