Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [ elektryka] Podparcie lędźwiowe - nie działa

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    32
    BMW
    BMW e32 730
    Skąd
    Wrocław

    [ elektryka] Podparcie lędźwiowe - nie działa

    Witam

    Mam problem z regulacją podparcia lędźwiowego u siebie w aucie - nie działa :-)
    Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w aucie (pod maską i kanapą), nie znalazłem w opisie żadnego bezpośrednio odpowiedzialnego za podparcie ale było parę dla siedzeń i wszystkie są ok. Macie pomysł gdzie szukać rozwiązania?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Może szczotki w silniku sterującym zawiesiły się?
    Ja niestety ostatnio nabawiłem się tego samego, więc tam będę dalej szukał...
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    241
    BMW
    e32 M60B30
    Skąd
    Myszków
    I u mnie jest podobnie tylko że nie podświetla guzika. Gdzie się znajdują te bezpieczniki? Wydaje mi się że już wszystkie sprawdziłem ale zawsze można gdzieś przeoczyć.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    32
    BMW
    BMW e32 730
    Skąd
    Wrocław
    http://forum.beemka-klub.pl/viewtopi...=222373#222373
    Pod tym linkiem, trzeba trochę niżej zejść, jest opis wszystkich bezpieczników dla e32 z 91r, u mnie minimalne są różnice pod kanapa a mam auto z grudnia 92.

  5. #5
    Zdejmij tylną osłonę fotela i (jeżeli jest tak samo jak w E34) obiema rękami pokręć prętem? (nr 3 na zdjęciu) tak żeby metalowe części na jego końcach też się kręciły. Niestety jak przez ok tydzień nie reguluje to znowu przestaje działać.

    http://img222.imageshack.us/my.php?i...1107690qz5.jpg

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    32
    BMW
    BMW e32 730
    Skąd
    Wrocław
    Dzięki za rady, sposób Rudesmena zaskakująco zadziałał! :) No i nareszcie mogę się cieszyć regulacja podparcia lędźwiowego:)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez rudesmen
    Zdejmij tylną osłonę fotela i (jeżeli jest tak samo jak w E34) obiema rękami pokręć prętem? (nr 3 na zdjęciu) tak żeby metalowe części na jego końcach też się kręciły. Niestety jak przez ok tydzień nie reguluje to znowu przestaje działać.

    http://img222.imageshack.us/my.php?i...1107690qz5.jpg
    Widzę że to rozbierałeś u siebie. Ja mam problem z zerwanym tym prętem... pytanie jak go wyjąć? Czy on jest na siłę nałożony czy jak? Bo targam i targam a ten ani rusz :(

    Druga sprawa czy do lewej i prawej strony jest osobny pręt czy jeden?


    Pozdrawiam

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    241
    BMW
    e32 M60B30
    Skąd
    Myszków
    Cytat Zamieszczone przez Michael7
    Cytat Zamieszczone przez rudesmen
    Zdejmij tylną osłonę fotela i (jeżeli jest tak samo jak w E34) obiema rękami pokręć prętem? (nr 3 na zdjęciu) tak żeby metalowe części na jego końcach też się kręciły. Niestety jak przez ok tydzień nie reguluje to znowu przestaje działać.

    http://img222.imageshack.us/my.php?i...1107690qz5.jpg
    Widzę że to rozbierałeś u siebie. Ja mam problem z zerwanym tym prętem... pytanie jak go wyjąć? Czy on jest na siłę nałożony czy jak? Bo targam i targam a ten ani rusz :(

    Druga sprawa czy do lewej i prawej strony jest osobny pręt czy jeden?


    Pozdrawiam
    U mnie jak mocniej pociągnąłem za pancerz z lewej do prawej to wyszedł razem z linką. Myślałem że to będzie jakoś połączone mocniej. A tak wogóle to bardzo przydatne to zdjęcie, wiedziałem jak się za to zabrać i teraz działa (przerwane przewody do silniczka). Pozdrawiam

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    jeśli coś w siedzeniach nie działa jak należy, a słychać pracę silniczka to można skrócić pancerz linki bo często wylatują z silniczków lub odbiornika napędu.

    Pzdr

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez chester
    jeśli coś w siedzeniach nie działa jak należy, a słychać pracę silniczka to można skrócić pancerz linki bo często wylatują z silniczków lub odbiornika napędu.

    Pzdr
    u mnie zerwał się drut cały z pancerzem po lewej stronie na dole. I mówicie żeby ciągnąć na siłę pancerz to wyjdzie z silnika? Ale jak to potem zamontuje? Czy to tylko tak założone czy linka kończy się jakimś czymś co wkładamy do silnika i dzięki temu jest napęd? Tzn linka nie jest na końcu okrągła, tak?



    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •