Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Części oryginalne BMW w ASO

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    10
    BMW
    740iL
    Skąd
    Radom - Poznań

    Części oryginalne BMW w ASO

    Witam, w ramach renowacji mojej 740 mam do zakupienia parę "drobiazgów" do E38 (lampy, emblematy itp.) Chciałbym je wymienić na nowe oryginalne części. Macie może jakieś ASO sprawdzone które daje rabaty na części...

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Program "BMW Koneser" ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    10
    BMW
    740iL
    Skąd
    Radom - Poznań
    Ale serio można coś "ugrać" w tym programie, czy tylko się zgrywasz....bo dość szczegółowy jest ten ich formularz

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    763
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL

    Post

    Zasada jest prosta. Dużo kupujesz, masz lepsze ceny. Jak szukasz miejsca gdzie zakupisz kilka rzecz o niewielkiej wartości, a i twoje zakupy są nieregularne to pozostaje Ci ASO, EBAY, Allegro, Koneser. Nie oczekuj cen hurtowych z poziomu, z którego startujesz. A jak chcesz kombinować aby zaoszczędzić 100-200 PLN to chyba lepiej jest kupić drugie auto na części jako dawcę albo zmienić markę. Renowacja E32/E38 zawsze pochłonie każde fundusze swojego właściciela.

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Masz jeszcze inne możliwości, np. www.czescidobmw.pl

    Do niedawna było jeszcze aso-bmw.pl / silesiaparts.pl, ale wygląda na to, że zakończyli działalność :/
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 06-10-2022 o 11:00

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    10
    BMW
    740iL
    Skąd
    Radom - Poznań
    Dzięki z a namiary... wiem jak to wygląda w ASO i nie oczekuje, że dostane coś za pół ceny zwłaszcza do serii 7...ale dużo zależy od polityki rabatowej danego dealera i niektórym na prawdę zależy na kliencie:) Nie próbowaliście jako forum dogadać z jakimś dystrybutorem (ASO) i dogadać jakiś rabat grupowy...?

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Polecam czescidobmw z Gorzowa. To moje okolice znam tam tych chlopakow. Obsluga elegancka, mozna zamawiac bezposrednio na ich stronie lub przez tel. Odbierac u nich w Gorzowie lub wysylka.

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    (...)

    Idź do ASO porozmawiaj na miejscu z doradcą lub kimś wyżej jeśli bierzesz wiele części i wtedy coś ugrasz żadne konesery i inne bajery nic ci nie dadzą

    Ale jak chcesz PARĘ rzeczy za pewnie pare złotych to nawet jak byś do Bawarii pojechał i z dyrektorem generalnym gadał sukcesów nie wróże
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 06-10-2022 o 16:39 Powód: Czy Ty mógłbyś choć raz napisać coś bez pisania głupot?
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Kowal85 Zobacz posta
    Nie próbowaliście jako forum dogadać z jakimś dystrybutorem (ASO) i dogadać jakiś rabat grupowy...?
    Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś nam taki rabat załatwił ;) Masz nasze błogosławieństwo.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    10
    BMW
    740iL
    Skąd
    Radom - Poznań
    Ten sklep z Gorzowa faktycznie ma przyzwoite ceny (około 6% taniej od ASO) zawsze to coś...Moje Aso rabat mi obiecało, ale na tą część akurat nie przysługiwał:/ Nie podejmowałbym tematu, ale pare lat temu kupiłem żonie BMW 116 F20 po małej stłuczce i okazało się, że musze wymienić amortyzatory (wtedy dostępne tylko w ASO), więc puściłem maile po całej polsce, wszyscy dawali 2-4% ale jeden gość dał mi 15- 18% w zależności od części. Muszę odświeżyć temat i dam znać co i jak. Wiem, że wiele rzeczy można znaleźć w zamienniku, albo z demontażu...ale skoro to moje wymarzone auto chciałbym, żeby było możliwie jak najbliżej oryginału, a przy okazji jak zostanie parę złotych na Pb to co w tym złego

Podobne wątki

  1. rabaty na oryginalne części ASO ? ?
    Przez ttrol w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-12-2011, 19:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •