Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Części oryginalne BMW w ASO

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Zamawialem kilka gratow teraz z Gorzowa. Ceny porownywalem z aso Szczecin, na moich gratach wyszlo 8% roznicy dla Gorzowa.
    Nie wiem jak to wszystko jest liczone ale roznice sa zawsze innej wielkosci, tak czy inaczej taniej jest w FG.
    Pomimo tego ze mam najbardziej oszczednego klekota w e65 to nigdy nie jestem przeciw zeby zostalo pare groszy na ON. Tym bardziej ze czasy sa niemile a ceny paliwa okrutne ;)
    pzdr.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Dzisiaj przyszla mi uszczelka szyberdachu. 20zl roznicy bylo w cenie dla FG, tak czy inaczej tanio nie jest, 273zl plus wysylka...

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    10
    BMW
    740iL
    Skąd
    Radom - Poznań
    Temat obadałem w kilku ASO i rabat zależy od grupy części zamiennych...generalnie jest to od 4% do 10%, ja ugadałem się w lokalnym ASO i ceny dostałem równe bądź nieco niższe niż w tym sklepie z Gorzowa...

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    82
    BMW
    E66 735 Li
    Skąd
    Niemcy
    Koledzy kilka lat temu przewinęła mi się na forum chęć pomocy forumowicza gdzie uzyskał i oferował bardzo wysokie rabaty w ASO w związku z tym, że kupił "pół E38 u nich". Czy ktoś może kojarzy tą sytuację i tego forumowicza ?

  5. #15
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Myślę, że masz na myśli Johnny_Bravo ;)

    https://7er.pl/showthread.php/55154-...-rabatem-14-68

    On ma też internetowy sklep z częściami "zamiennymi" głównie do E38, które nie są dostępne w ASO albo kosztują jakieś głupie pieniądze ("siekierki", zestaw do regeneracji hydroklapy, itp.). Niestety adresu sklepu nie pamiętam, a w poście masz nr telefonu do Piotrka, więc pewnie dostaniesz o nim info ;) A jak już dostaniesz to proszę wklej go w tamtym poście, dla potomnych ;)

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2022
    Posty
    10
    BMW
    740iL
    Skąd
    Radom - Poznań
    Ja trafiłem na ten sklep przy okazji szukania głośników do DSP, to chyba będzie to... http://alternative-parts.eu/

  7. #17
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Kowal85 Zobacz posta
    Ja trafiłem na ten sklep przy okazji szukania głośników do DSP, to chyba będzie to... http://alternative-parts.eu/
    Tak, dokładnie to ;)

Podobne wątki

  1. rabaty na oryginalne części ASO ? ?
    Przez ttrol w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-12-2011, 19:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •