Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ elektryka] E38 elektryka nie działa ztyłu

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Devil
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    56
    BMW
    e65 745ia silber
    Skąd
    Osiek

    [ elektryka] E38 elektryka nie działa ztyłu

    Witam.Po nocy przestała działac tylna elektryka tz. szyby tył central tył i domykanie klapy !!Przód działa idealnie ! Ma ktos jakis pomysł ? :razz:

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Hej! Tyle urządzeń na raz nie nawaliło - czyli brak zasilania. Na początek bezpieczniki wszystkie sprawdź. A czy coś ostatnio dłubałeś przy aucie?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Devil
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    56
    BMW
    e65 745ia silber
    Skąd
    Osiek
    Bezpieczniki o.k. ! Nie grzebałem !! Może ktos wie który przekaznik i gdzie jest od centrala i szyb ?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    73
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Wrocław
    u mnie wywaliło 30A bezpiecznik nr 29 pod maską. z góry w ogóle nie było tego widać, dopiero jak po kolei wszystkie wyciągałem, to okazał sie stopiony. (swoja droga zdążyłem rozebrać juz wtedy pol auta :P )

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar Devil
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    56
    BMW
    e65 745ia silber
    Skąd
    Osiek
    Gdyby walnął bezpiecznik nie byłoby prądu w żadnej szybie ,a central wogóle by nie działal!! Tutaj jest cos dziwnego bo nie działa tylko "połowa elektryki" Pozdrawiam.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    73
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Wrocław
    sprawdź, u mnie nie chodziło dokładnie: domykanie bagażnika, centralny z kluczyka i z przycisku (kluczem w drzwiach dalo się zamknać tylko drzwi przednie kierowcy i pasazera), centralny w tylnych drzwiach, szyby tylne. wyszlo to wszystko po wyjechaniu z myjni (za duzo higieny szkodzi ;) ). potem wszystko wyschlo i dziala. przyczyna byl najprawdopodobniej przeciekajacy szyberdach. jesli jednak dalej twierdzisz, ze to na 100% nie bezpiecznik (a radze przejzec - powyjmowac i przejzec) sprawdz wiazki. a jesli upierasz sie nad przekaznikiem, to zwykle sie sklejaja i wystarczy w niego mocniej puknac. pzdr!

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Devil
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    56
    BMW
    e65 745ia silber
    Skąd
    Osiek
    O.k jeszcze raz sprawdze bezpieczniki ! A co do przekaznika to który jest od szyb i centrala? I gdzie go znajde? Dzieki za pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •