Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64

Wątek: Spot APARTAMENTY ŻARKI 9-11 wrzesień 2022

  1. #31
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Ja nie widzę problemu. Mogę kogoś wziąć pod dach w razie potrzeby.

  2. #32
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post

    Cytat Zamieszczone przez moloko5 Zobacz posta
    Ja nie widzę problemu. Mogę kogoś wziąć pod dach w razie potrzeby.
    Ok Brawo !





    Obsadzenie osobowe domków :


    Moloko kwota 200 zł + Tompson - kwota 200 zł -2 osoby w domku

    Danmed1 kwota 300 zł - 2 osoby w domku

    DobraMorda+Kubszo kwota 480 zł - domek pełny

    ARIE(L) kwota 300 zł - 2 osoby w domku

    Hugosławek kwota 300 zł - 2 osoby w domku

    Dzuda kwota 480 zł - domek pełny

    Sebobass - kwota 300 zł - 2 osoby w domku

    ADASIO kwota 300 zł
    - 2 osoby w domku

    Tequila kwota 300 zł -2 osoby w domku







    Garść info potrzebnych dla WAS:

    Ze względów bezpieczeństwa klientów, obiekt jest monitorowany całodobowo.
    Posiadamy wypożyczalnię rowerów, cena wynajmu 1 roweru na dobę to koszt 30zł.
    Na terenie zanjduje się basen o wymiarach 5x10 m który jest niestrzeżony.NIE REALIZUJEMY PŁATNOŚCI KARTĄ.
    Kochani prośba już teraz do WAS - jako że na obiekcie naprawdę jest pełno kamer - zachowujcie się tak aby nie miały czego nagrywać i nie było potem kłopotów !!
    !

    Jeśli ktośbędzie chciał coś dopłacić itd TYLKO GOTÓWKA !!!! jak widać nie ma płatności kartą to ważne byście nie musieli latać po bankomatach !



    Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego Jurajskie Apartamenty 42-310 Żarki, ul. Zielona 4a
    1. Ośrodek świadczy usługi krótkotrwałego zakwaterowania w terminach 24 godziny na dobę.
    2. Doba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz. 14.00, kończy w dniu wyjazdu o godz. 10.00.
    3. Po przyjeździe do Ośrodka należy okazać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty) i przedstawić go administratorowi Ośrodka celem dokonania formalności związanych z pobytem w Ośrodku. Brak okazania dokumentu daje możliwość odmowy zameldowania w pokoju.
    4. Do korzystania z usług na terenie Ośrodka upoważnia dokonana wcześniej rezerwacja z wniesionym zadatkiem, zgodnie z ustalonymi warunkami rezerwacji, oraz uregulowaniem różnicy pomiędzy zadatkiem a całkowitą kwotą za pobyt.
    5. Opłata za pobyt nie jest pobierana za dzieci w wieku do 1 roku życia.
    6. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka w kwocie 20 zł.
    7. Wykonanie usługi polega na przekazaniu czystego pokoju gotowego do użytkowania i następuje poprzez przekazanie jednego kompletu kluczy wraz wyposażeniem wymienionym w karcie wyposażenia pokoju.
    8. Oddanie pokoju przez klienta w dniu wyjazdu następuje na zasadach takich jak podczas wydawania pokoju do użytkowania, określonych w pkt 5 niniejszego regulaminu.
    9. Każda zmiana terminu przyjazdu lub wyjazdu (np. późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, rezygnacja z pobytu) nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu i zwrotu jakichkolwiek środków pieniężnych. Nieuzgodnione z recepcją pozostanie na terenie Ośrodka po godz. 10.00 (ostatniego dnia pobytu) powoduje konieczność opłacenia należności za następną dobę i nie gwarantuje możliwości przedłużenia pobytu.
    10. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pokoju należy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka.
    11. Za uszkodzone lub zagubione przedmioty oddane do użytkowania wypoczywający ponoszą pełną odpowiedzialność materialną. W razie zagubienia klucza do pokoju pobierana jest opłata 50 zł.
    12. Szkody wynikające z nieprawidłowej eksploatacji wynajmowanych pomieszczeń powstałe z winy korzystających z obiektu rozliczane są na miejscu, tj. podczas pobytu, według ustalonych kwot przez personel Ośrodka, które wystarczą na pokrycie kosztów eksploatacji, naprawę uszkodzenia lub zakup zagubionej rzeczy.
    13. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i środki pieniężne, dlatego należy zachować należytą staranność związaną z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju.
    14. Na terenie Ośrodka należy zachować ciszę nocną w godzinach od 22.00 do 6.00 rano.
    15. Osoby zakłócający spokój i nieprzestrzegające regulaminu, lub korzystające z powierzonego mienia w sposób niezgodny z regulaminem w Ośrodku mogą być z niego usunięte bez prawa do jakiegokolwiek zwrotu poniesionych wcześniej opłat i wszelkich odszkodowań.
    16. W obiekcie zabronione jest: zakłócanie spokoju, np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody kierownictwa Ośrodka (lub w trakcie ciszy nocnej) takie zachowanie gości i osób korzystających z usług Ośrodka, które rażąco może zakłócać spokojny pobyt innym gościom.
    Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny.
    17. Osoby niebędące klientami Ośrodka mogą przebywać na terenie Ośrodka wyłącznie za uprzednią zgodą administratora Ośrodka i w czasie przez niego ustalonym.
    18. Zezwolenie na pobyt psów w Ośrodku możliwe jest jedynie po zgłoszeniu tego faktu i otrzymaniu zgody podczas rezerwacji oraz ostatecznie podczas przyjazdu i weryfikacji danego zgłoszenia przez administratora Ośrodka z dokonaną wcześniej rezerwacją za dodatkową dopłatą. Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień psa, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania zwierząt na spacery poza teren Ośrodka. Na terenie Ośrodka zwierzęta należy utrzymywać wyłącznie na smyczy i z kagańcem. Właściciele zwierząt ponoszą za nie pełną odpowiedzialność odszkodowawczą oraz materialną.
    19. Wjazd i parkowanie dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu i wskazanym przez personel Ośrodka.
    20. Parking jest niestrzeżony, a ośrodek nie odpowiada za pojazdy zaparkowane na jego terenie oraz nie odpowiada za jakiekolwiek szkody spowodowane przez osoby trzecie lub siły wyższe (np. wiatr, burza, woda, ogień, prąd itp.). Parking jest bezpłatny wyłącznie dla klientów Ośrodka podczas ich pobytu. Do jednego pokoju przypisane jest jedno miejsce parkingowe, a właściciel kolejnego pojazdu przypadającego na jeden pokój winien uiścić dopłatę w wysokości 15 zł za dobę.
    21. Ośrodek (oprócz pokoju gościnnych) wraz z basenem jest obiektem monitorowanym, co ma na celu poprawę bezpieczeństwa osób znajdujących się na jego terenie.
    22. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w Ośrodku dozwolony jest jedynie pod opieką osób dorosłych.
    23. Basen nie posiada ratownika a kąpiel w nim jest na własną odpowiedzialność klientów ośrodka Jurajskie Apartamenty, klienci przyjeżdżający zobowiązani są do pilnowania dzieci w taki sposób aby nie korzystały z basenu, placu zabaw oraz ich atrakcji bez obecności osoby dorosłej.
    24. Ośrodek nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, siły wyższe (np. wiatr, burza, woda, ogień) lub za przerwy w dostawie prądu czy wody itp.
    25. Rezygnacja: w przypadku rezygnacji z usługi przed planowanym przyjazdem kwota płacona na poczet rezerwacji nie podlega zwrotowi.
    26. Zabrania się korzystania w pokojach z własnych urządzeń elektrycznych grzewczych, butli gazowych, grillowanie poza miejscami wyznaczonymi oraz używania środków pirotechnicznych, lampionów szczęścia, petard itp.
    27. Wszelkie odpady z pokoi należy umieszczać w kontenerze znajdującym się w wyznaczonym miejscu na terenie Ośrodka.
    28. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.
    39. Regulamin Ośrodka podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie: na stronie internetowej
    www.jurajskieapartamenty.pl w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta na terenie obiektu.
    30. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez kierownictwo Ośrodka i obowiązuje od dnia 01.07.2018 r.
    31. Goście korzystający z usług Ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu.

    32. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia, szkody i ich następstwa zaistniałe na skutek niezastosowania się Użytkowników obiektu do zasad określonych w Regulaminie.



    Jako że na ośrodku nie ma jedzenia - jedynie 2 grille a jest nas sporo proszę o zabranie ze sobą:
    grillów,
    tacek,
    jedzenia,
    picia,
    alkoholu,
    kobiet,
    dzieci,
    prezerwatyw,
    dokumentów że wy to wy :)
    itd itp



    Nie musicie brać noży łyżek sztućców szklanek itd bo to jest na wyposażeniu pokoi
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 30-06-2022 o 19:41
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #33
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Czy jeszcze ktoś jest zainteresowany spotem?
    Miał ktoś płacić po 10 czy 15 temat aktualny ?
    Myślę że jeszcze kilka osób się zmieści jak cos zapraszam do wpłaty i widzimy się we wrześniu

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 21-07-2022 o 14:30
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #34
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Jako że termin ZERO zbliża się wielkimi kropkami przypominam tylko że:

    - doba zaczyna się od 14 - proszę by wszyscy byli tam po tej godzinie a nie wcześniej!
    - na ośrodku NIE MA WYŻYWIENIA - proszę o zabranie prowiantu ze sobą !
    - proszę zabrać grille ze sobą - co prawda są na ośrodku 2 czy 3 ale nie znam ich stanu a nie chce akcji że nie będzie na czym usmażyć kiełbasy !
    - osoby które nie wpłaciły jeszcze pieniędzy za pobyt ( wiedza mam nadzieje kto) proszę aby w 1 kolejności mi ja wpłacili zanim zaczną szturmować ośrodek !
    - w promieniu kilkuset metrów macie sklepy typu Biedronka oraz bankomat
    - proszę zabrać ze sobą DOBRY HUMOR, ALKOHOL, I WSZELKIE DOZWOLONE RZECZY - O TYCH NIEDOZWOLONYCH NIE CHCE WIEDZIEĆ I ZA NIE NIE PONOSZE ODPOWIEDZIALNOŚCI !! TO BĘDZIE WASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA, FINANSOWA LUB JAKAKOLWIEK INNA!!!
    - widzimy SIĘ NA MIEJSCU -W RAZIE PYTAŃ PISAC !!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    774
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Mam pytanie. Czy w sobotę (10.09) jest możliwość podjechania do Was na "bajerę" 1-2 godzinną na ośrodek? Wolę się spytać, a i też się nie obrażę jak odpowiedź zabrzmi nie - nie bardzo ;).

  6. #36
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    Mam pytanie. Czy w sobotę (10.09) jest możliwość podjechania do Was na "bajerę" 1-2 godzinną na ośrodek? Wolę się spytać, a i też się nie obrażę jak odpowiedź zabrzmi nie - nie bardzo ;).
    Oczywiście że można :)

    Chętnych proszę o wizyty w SOBOTĘ w godzinach 11-17

    Zapraszamy :)
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 04-09-2022 o 19:00
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Panowie, z przykrością zawiadamiam, że nie dojadę na ten ekscytująco się zapowiadający mini zlot 7 er. Jestem w delegacji w Hiszpanii i niestety nie jestem w stanie zdążyć. Mam niestety taką pracę jaką mam ale myślałem że może tym razem ... ale jednak nie. Dlatego jeżeli ktoś chciałby się wbić w moje miejsce albo ktoś z osób które już jadą chce zabrać kogoś dodatkowego to się nie krępujcie. Będzie mi niezmiernie miło jak ktoś wykorzysta miejsce i będzie się świetnie bawił. Absolutnie nie chcę od nikogo żadnych pieniędzy więc wjazd jest całkowicie za darmoszkę ( nie licząc paliwa ) i żal by było nie skorzystać. Jeszcze raz przepraszam i do zobaczenie gdzieś tam i kiedyś tam .... TYLKO 7 ER !!!!

  8. #38
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez ARIE(L) Zobacz posta
    Panowie, z przykrością zawiadamiam, że nie dojadę na ten ekscytująco się zapowiadający mini zlot 7 er. Jestem w delegacji w Hiszpanii i niestety nie jestem w stanie zdążyć. Mam niestety taką pracę jaką mam ale myślałem że może tym razem ... ale jednak nie. Dlatego jeżeli ktoś chciałby się wbić w moje miejsce albo ktoś z osób które już jadą chce zabrać kogoś dodatkowego to się nie krępujcie. Będzie mi niezmiernie miło jak ktoś wykorzysta miejsce i będzie się świetnie bawił. Absolutnie nie chcę od nikogo żadnych pieniędzy więc wjazd jest całkowicie za darmoszkę ( nie licząc paliwa ) i żal by było nie skorzystać. Jeszcze raz przepraszam i do zobaczenie gdzieś tam i kiedyś tam .... TYLKO 7 ER !!!!
    Jeśli ktoś chętny wskoczyć na miejsce kolegi to zapraszamy :)
    możecie rozliczyć się na miejscu bo miejsce jest opłacone.
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 07-09-2022 o 16:01
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Absolutnie nie trzeba się z nikim rozliczać. Jest opłacone a więc wystarczy się dobrze bawić i najważniejsze żeby wykorzystać miejsce. Wypijcie moje zdrówko !!! Mam nadzieję, że następnym razem mi się uda Was spotkać.

  10. #40
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Jak widać mimo to brak chętnych

    Bo wielu na forum dużo gada mało robi




    W każdym razie wypijemy Twoje zdrowie Arielu
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. Spot Śląsk Sierpień lub Wrzesień 2021
    Przez JanuszE38 w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-10-2021, 04:52
  2. Śląskie spoty - wrzesień
    Przez joe white w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-09-2011, 13:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •