Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dzień dobry !

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar czaroczaro_
    Dołączył
    May 2022
    Posty
    7
    BMW
    E38 735i
    Skąd
    Bogatynia

    Dzień dobry !

    Z tej strony Cezary, rocznik 98, jestem z Bogatyni, miło mi. Pierwszy raz dołączam do jakiegokolwiek forum, więc ten post wrzucam na wyczucie. Nie wyznaje ortodoksyjnie żadnej motosportowej ideologii (np. gaz do kuchenek, ropa do ciągnika itd) ani nie jestem aktywnym członkiem żadnej z grup, mam czyste konto. Gust - czarne, lata 90te, rozsądne koło. Swoich samochodów uczę się sam nie będąc mechanikiem, wiedzę i umiejętności nabywam swoim tempem. Na śrubokręt, posiłek, kluczyki, paliwo, mieszkanie, garaż pracuje sam. Od początku (2017r) z BMW - od E36 318is - E36 328i - X5 E53 3.0D do aktualnego E38 735i zakupionego prawie dwa lata wstecz w FNW za dwie dychy do poprawek. Do tej pory auto dużo stało przetrzymane i unieruchomione, wzięło 10 tysięcy i jeszcze daleka droga przed nami, chciałbym je zostawić dla siebie, syna i ile się da własnymi siłami po trochę doprowadzać. Szczerze jestem zakochany w tej sztuce na poważnie i czuje, że to auto po vinie ma mój pesel. Przeglądam forum od dłuższego czasu, zależało mi na opcji ‚szukaj’ oraz uzyskania pomocy, nieraz widnieje ona pod wygasłymi linkami, nie mam też nikogo kto by mógł nade mną ,stać’ w garażu.
    Na pewno zostanę na długo. Pozdrawiam, oraz życzę miłego weekendu.

    Samochód - BMW E38 735i AT 1997r niestety ma LPG AG/Zenit, kolor Schwarz II, w PL od 2009, wyposażenie skromne = idealne, problematyka przeciętna, koszt - 20 zakup + 20 graty/robota
    , obecny kierunek - motor, osprzęt, elektronika.




  2. #2
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,648
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Witaj na forum.
    Rozgość się, poczytaj, bo pewnie o twoich bolączkach było.
    A jak będą nieaktualne odnośniki, zdjęcia to pisz w danym wątku i z pewnością ktoś się odezwie.

    Cytat Zamieszczone przez czaroczaro_ Zobacz posta
    ...Nie wyznaje ortodoksyjnie żadnej motosportowej ideologii (np. gaz do kuchenek...
    Cytat Zamieszczone przez czaroczaro_ Zobacz posta
    ...niestety ma LPG...
    Rozumiem, że to niestety ma LPG nie kwalifikuje się do ortodoksu ale jest dla Ciebie przeszkodą?
    Jeżeli tak to jest prosty sposób ulżyć swoim cierpieniom. ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar czaroczaro_
    Dołączył
    May 2022
    Posty
    7
    BMW
    E38 735i
    Skąd
    Bogatynia
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Witaj na forum.
    Rozgość się, poczytaj, bo pewnie o twoich bolączkach było.
    A jak będą nieaktualne odnośniki, zdjęcia to pisz w danym wątku i z pewnością ktoś się odezwie.



    Rozumiem, że to niestety ma LPG nie kwalifikuje się do ortodoksu ale jest dla Ciebie przeszkodą?
    Jeżeli tak to jest prosty sposób ulżyć swoim cierpieniom. ;)
    Dzięki za odpowiedź. Korzystam od dawna z forum po omacku przez Google, więc wiem jak przedstawić sytuacje. Opcja ,szukaj’ nierzadko wyrządza krzywdę strasząc konwerterami itd. LPG niestety w moim przypadku, bo jest dodatkową przeszkodą pod maską i potencjalnym mnożnikiem problemów. Jeśli obaj myślimy o demontażu, to się zgadzamy.

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,241
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witaj na forum :) Jeśli wytrzymałeś z nią 2 lata, jeżdżąc nią niewiele, za to wkładając tylko sos to jest spora szansa, że zostaniesz z nią na dłużej :P

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar czaroczaro_
    Dołączył
    May 2022
    Posty
    7
    BMW
    E38 735i
    Skąd
    Bogatynia
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Witaj na forum :) Jeśli wytrzymałeś z nią 2 lata, jeżdżąc nią niewiele, za to wkładając tylko sos to jest spora szansa, że zostaniesz z nią na dłużej :P
    Cześć. Około trzech tysięcy km. Czasami serce wstaje, czasami chce się wysiąść ;) Zostanie ze mną co by się nie wydarzyło, a od Waszego wsparcia zależy jak będę jej w stanie pomóc.

Podobne wątki

  1. [E65/66] [E65] - Dzień dobry :)
    Przez Aswaltullach w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-12-2015, 21:30
  2. [E65/66] Dzień dobry ;)
    Przez artur677 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 15:07
  3. [E38] Dzień Dobry
    Przez LevisE38 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 18:18
  4. [E38] Dobry wieczór, dzień dobry
    Przez Rados w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:07
  5. dzień dobry...
    Przez tuszczu w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 06-04-2010, 11:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •