Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [ wnetrze] Tylny elektryczny zagłówek "cyka"

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice

    [ wnetrze] Tylny elektryczny zagłówek "cyka"

    Mam problem. Jak włączam kluczyk w pozycje 1 albo 2 nie wiem dokładnie to elektryczny zagłówek w tylnej kanapie tak straszni irytująco trajkocze. Po chwili to ustaje ale denerwuje mnie to okropnie. Wiem że coś nie tak jest z silniczkiem.
    Czy ktoś już to przerabiał? Da sie to naprawić czy tylko wymiana?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #2
    Sprawdz czy nie pekl Ci element z gwintem podnoszacy tylny zaglowek u Mnie tak terkotalo ale juz po nacisnieciu przycisku na kluczyku w momencie pobudzenia auta np po przestanej spokojnie nocce ;)


    Po wymianie plasticzku z wyfrezowanym gwintem ( dzieki Sylwekk ) rano cisza Aby dostać sie do w/w plasticzka musisz zdjac siedzisko tylnej kanapy potem zaglowki oparcia . Powiem Ci tylko ze klejenie go czym kolwiek jest bz sensa ;) Do czasu zalatwienia nowego mozna wypiac kostke z silniczka ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar pan.boczek
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    231
    BMW
    MINI COOPER S
    Skąd
    Bruksela

    Re: Tylny elektryczny zagłówek "cyka"

    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Mam problem. Jak włączam kluczyk w pozycje 1 albo 2 nie wiem dokładnie to elektryczny zagłówek w tylnej kanapie tak straszni irytująco trajkocze. Po chwili to ustaje ale denerwuje mnie to okropnie. Wiem że coś nie tak jest z silniczkiem.
    Czy ktoś już to przerabiał? Da sie to naprawić czy tylko wymiana?
    zaglowek podnosi sie wtedy, gdy stacyjka jest przekrecona i gdy zapiety jest z tylu pas? a Tobie terkocze z zapietym pasem czy bez? zapnij i rozepnij pas kilka razy, niech zaglowek sobie pojezdzi w gore i w dol kilka razy, to moze wszystko wroci do normy.
    w kazdym razie ja nigdy nie mialem tego problemu. zreszta z tylu za mojej kadencji malo kto jezdzil, wiec zuzycie materialu jest raczej malo prawdopodobne.

  4. #4

    Re: Tylny elektryczny zagłówek "cyka"

    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Mam problem. Jak włączam kluczyk w pozycje 1 albo 2 nie wiem dokładnie to elektryczny zagłówek w tylnej kanapie tak straszni irytująco trajkocze. Po chwili to ustaje ale denerwuje mnie to okropnie. Wiem że coś nie tak jest z silniczkiem.
    Czy ktoś już to przerabiał? Da sie to naprawić czy tylko wymiana?
    Zdejmij oparcie po tej stronie, co słychać terkotanie i sprawdź, na czym się ślizga.... Ewentualnie cyknij fotę, może coś poradzimy.... ;)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Właśnie jak tylko kluczyk przekręce to mi zaczyna terkotać i po minucie przestaje. Jak chce go podnieść to muszę mu troszke pomóc przy wciskaniu przycisku. Nie chce tu nikogo posądzać ale jak wiozłem rodzinkę to może ktoś chciał sobie wyżej zrobić i ciągnoł ręcznie zamiast guzikiem :razz:
    Musze procedurę korzystania z mojej pięknej BMW napisać bo mi popsują wszystko Albo bedzie segregacja kto bedzie gody jechać a kto nie


    A tak po krótce jak sie dobrać do tego silniczka od zagłówka żebym jakiś zaczepów od kanapy nie urwał bo zawału dostane
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    .....


    A tak po krótce jak sie dobrać do tego silniczka od zagłówka żebym jakiś zaczepów od kanapy nie urwał bo zawału dostane
    Tak po krótce:

    1. Kanapa w górę
    2. Jeśli masz roletę to ją opuść
    3. Zagłówek lekko szarpnąć do góry, aż wyskoczy z zaczepów
    4. Odkręcić plastikowe nakrętki oparcia
    5. Unieść oparcie i dociągnąć do siebie

    I już widać wszystko...

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    Sylwekk
    hmm... ;D ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez szwed_kaskader
    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    Sylwekk
    hmm... ;D ;D
    I w tym miejscu prośba do adminów: Dajcie jakieś neutralne emotikony, coby sobie chłopy mogli podziękować ;D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez szwed_kaskader
    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    Sylwekk
    hmm... ;D ;D
    I w tym miejscu prośba do adminów: Dajcie jakieś neutralne emotikony, coby sobie chłopy mogli podziękować ;D
    Sylwek daj spokoj to zaden wstyd.. ekipa wroclawska jest mocno tolerancyjna ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez szwed_kaskader
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez szwed_kaskader
    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    Sylwekk
    hmm... ;D ;D
    I w tym miejscu prośba do adminów: Dajcie jakieś neutralne emotikony, coby sobie chłopy mogli podziękować ;D
    Sylwek daj spokoj to zaden wstyd.. ekipa wroclawska jest mocno tolerancyjna ;D
    To, że Wrocławiaki tolerancyjne, wiem... ale co powiedzą inni ;D ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •