Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Czarne E65. Zapraszamy

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2022
    Posty
    16
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Biała Podlaska

    Post Czarne E65. Zapraszamy

    Auto nie planowane, zawsze chcialem e38 ale trafil sie wieloryb i z perspektywy czasu wcale nie zaluje bo mam swiadomosc ze to inna liga niz e38. Po zakupie straszony bylem jakie to one nie sa awaryjne/niewdzieczne/problematyczne - przy moim egzemplarzu (odpukac w niemalowane) nie moge tego potwierdzic. Auto jak dotad w 100% bezawaryjne a wszystko co przy nim robilem, robilem dla siebie lub podsiebie. Wiec jezeli chodzi o auto to prezentuje sie ono tak:









    Male porownanie czarny vs czarny :D


    Jesli chodzi o koszty utrzymania/ekspolatacji



    Co w aucie zrobilem od zakupu :
    - Serwis olejowo/filtrowy - zalalem MOTUL 8100 X-CLEAN EFE 5W30, ze wzgledow na to ze poprzedni wlasciciel dal mi razem z autem 2l na dolewki.
    - Wymiana akumulatora - auto pracowalo normalnie nie generowalo bledow ale nie moglem wlaczac webasto z pilota jak rowniez nie dzialala mi fukncja REST. Po wymianie i kodowaniu jak reka odjal
    - zakup opon zimowych - Nie inwestowalem poniewaz auto zima jezdzi raczej tylko w miescie a sniegu u nas tyle ze wcale mialem ich nie kupowac no ale jechac do zakopanego na letnich to glupi pomysl :P

    -Kodowanie kilku ciekawych (przynajmniej dla mnie) opcji
    *swiatla dzienne
    *Kierunek autostradowy
    *Zamykanie szyberdachu podczas opadow
    *Zamykanie Klapy z pilota
    *Skladanie lusterek z pilota
    -Dokupienie uchwytu do holowania - przezorny zawsze ubezpieczony czy jakos tak to bylo

    Jezeli chodzi o plany:
    - Detaling i powloka
    - Montaz LPG??- zaczynam interesowac sie tematem jezeli macie ogarnietego gazownika w Lubelskim to podrzucie kontakt - nie musi byc tanio ma byc dobrze.
    - Zmiana foteli na comforty - moje jak widac biedne chociaz wygodne no i w swietnym stanie, nie wyobrazam sobie zalozyc foteli w gorszym.
    - Porobic cos z tlumikiem prawdopodobnie doloze przepustnice - podoba mi sie to jak ciche jest to auto ale czasami chcialbym je uslyszec ( klapka w wydechu sprawna ale nadal jest bardzo cicho)
    - Cieszenie sie jazda :)
    Mam nadzieje ze nie zanudzilem. Pozdrawiam
    p.s przepraszam za brak polskich znakow - wykrzaczaly mi post
    Ostatnio edytowane przez AdekE65 ; 10-04-2022 o 18:54

Podobne wątki

  1. [silnik] Czarne świece
    Przez krzycholina w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 05-03-2015, 16:42
  2. czarne nery :)
    Przez badstuff w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 06-02-2010, 23:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •