Witamy po dłuższej przerwie, parę rzeczy się zmieniło
Sezon rozpoczeliśmy od zerwania naklejek z tylnej szyby i przy przeglądzie lakieru spotkała mnie nie miła niespodzianka

Ktoś sobie stuknął, na szczęście PDR w dzisiejszych czasach naprawdę pomaga i nie ma śladu ale pech nie przestał nas prześladować.
Pan z ukrainy postanowił nie ustąpić pierszeństwa

Dobrze że ta sama strona co ostatnio więc nie bolało aż tak bardzo.

Jeżeli chodzi o sprzedaż to postanowiłem że przynajmniej na chwile obecną nie będą kontynuowane próby - auto było ogłaszane 3 miesiące - NIKT nie oglądał a w internecie każdy narzeka jak te auta się psują, w sumie nie dziwne jak ludzie kupują je w cenie zgruzowanego e46 nie ujmując e46.

Skoro nie sprzedajemy to trzeba działać - Pierwsze co postanowiłem ogarnąć to zawias - był założony lowtec

przód -45mm tył -35mm - auto było kocur ale było mega twarde po zasięgnięciu opinii poszedłem w budżetowy zestaw Jamexa - 40mm przód - 20mm tył - i dla mnie to jest przepaść - wreszcie nie boje się jechać szybciej po wybojach - co do wyglądu to auto poszło zauważalnie wyżej ale czy wygląda gorzej? nie wiem. Przy wymianie sprężyn weryfikacja zawieszenia - jeden łącznik stabilizatora do wymiany. Ogarnięta geometria


No i wreszcie udało mi się trafić coś na co polowałem 2 lata, najważniejsze że w stanie takim że nie wstydziłem się go założyć

Miałem wypożyczać odkurzacz piorący żeby ogarnąć wykładzinę pod fotelami ale jak widać czyściutko :hyhy: :hyhy:

Stan można powiedzieć BDB+ a to ze są na fullu to kolejny plus - masaże i wentylacja w 21 letnim aucie to coś czego brakowało :hyhy: :hyhy:


co do przekładki zwykłych foteli na komforty przebiegła bezproblemowo - te same wtyczki, wymieniłem moduły airbag w fotelach, dokodowałem aktywne zagłówki i wszystko działa bez błędów.
Przy okazji kodowania foteli, pobawiliśmy się trochę z opcjami audio i podbiliśmy basy - auto gra o niebo lepiej jest to bardzo zauważalne, nie wiem jak gra z logic7 ale na chwile obecną gra podobnie do systemu bose w audi a6 c6 2010r.

Pare aktualnych fotek