Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Czarne E65. Zapraszamy

  1. #21
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Ło cię panie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2022
    Posty
    16
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Biała Podlaska

    Post

    Kolejny roczek 7er w moich rękach jeżeli chodzi o koszty to kształtują się na poziomie 162zł/100km :rozpacz: :rozpacz:

    Parę fotek:



    no i fajna sprawa ostatnio moje autko wiozło nową parę młodą w pierwszą podróż poślubną :cwaniak: :cwaniak: ,fajnie że nie tylko mi się ono podoba i że ktoś dalej widzi w tym coś więcej niż stare auto.




    słabej jakości chrom :cenzura: :cenzura:


    nie mam fotki po wymianie musicie uwierzyć mi na słowo

    W międzyczasie kolejny serwis olejowo filtrowy i tak jak ostatnio zalany MOTUL 8100 X-CLEAN EFE 5W30, jestem mega zadowolony jeśli chodzi o pracę na tym oleju, od wymiany do wymiany(8k km - zero ubytku) a auto czasami nie ma lekko.

    No i zrobiłem trochę nie pokolei jeżeli chodzi o detaling :P najpierw wpadła dwuetapowa polerka + ceramika a dzisiaj auto odebrałem z usuwania wszelkich gniotek, także mogę się cieszyć z 20letniego auta które wygląda jak nowe. Trochę odstaje od nowych osiągami ale robi powtarzalne 6.8 do 100 i 9.8 40-140 może nie jest najszybsza ale daje mega frajdę. Żona karze mi sprzedać ale ciężko będzie skoro nigdzie nie ogłaszam :P

    Kolejny Up będzie po detalingu wnętrza, niestety ale nie mogę w ludzkich pieniążkach znaleść komfortów które bez regeneracji będą w takim stanie jak moje skóry, a kupić drogo plus jeszcze regenerować to już wtedy będę musiał spać w 7er :P (dobrze że jest webasto więc wkońcu pewnie zaryzykuje :super: )

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Fajny wieloryb. Stolki zmieniaj koniecznie miedzy taboretem a komfortem jest znaczaca roznica, wiem z wlasnego doswiadczenia.
    Auto fajne nie ma co.
    pzdr.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2022
    Posty
    16
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Fajny wieloryb. Stolki zmieniaj koniecznie miedzy taboretem a komfortem jest znaczaca roznica, wiem z wlasnego doswiadczenia.
    Auto fajne nie ma co.
    pzdr.
    chętnie zmienię, jak tylko znajdę w fajnym stanie, także jak ktoś ma zachomikowane najlepiej w fullopcji to śmiało można pisać. :P

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2022
    Posty
    16
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Biała Podlaska
    Mały Up zacznijmy od Filmu :

    Otwarty wydech przy odpalaniu z rana to coś pięknego, jak zwykle film słabo odzwierciedla dźwięk, musicie uwierzyć mi na słowo

    Wpadła chwilowa zmiana koloru :

    Później Trafiliśmy na czerwony dywan


    Wpadły też nowe tulejki w drzwi (bardzo, bardzo polecam, mimo nieznanego stanu siłowników drzwi teraz bardzo fajnie pracują, tam gdzie je "zostawie" tam stoją)
    Tak było :


    w każdych drzwiach stan ten sam - brak tulejek, co się z nimi stało? NIEWIEM chodź się domyślam :P


    zamiennik od azjatyckich przyjaciół, pierwszą tulejke wymieniłem półroku temu i do tej pory wszystko w jak najlepszym porządku więc zdecydowałem się na resztę.

    Kilka troszkę lepszych fotek :











    Jeżeli chodzi o "sprzedaż" to auto nie jest nigdzie wystawione, a numer na szybie to chyba trochę za mało , żona o tym nie wie . Jakieś ogłoszenie być może pojawi się po nowym roku ale nie wiem czy jestem na to gotowy

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sowa 7
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    215
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Katowice
    Siema. Ja tez ostatnio zamontowalem i dzwiek super na zywo wiele lepszy !

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Sowa bryka dobrze gada.
    Lampy w klapie masz lekko matowe - u mnie tez takie byly, ciezko je ladnie odnowic. Podobno platik kloszy jest jakis slaby i inny niz w kloszach lamp w blotnikach, wynika to z norm jakie musi spelniac klosz lampy w blotnikach a nie musi klosz w klapie.
    Wracajac to tematu to jak dla mnie dzwiek jest w sam raz.

    pozdro.

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2022
    Posty
    16
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Sowa 7 Zobacz posta
    Siema. Ja tez ostatnio zamontowalem i dzwiek super na zywo wiele lepszy !
    Pięknie brzmi, katy wycięte masz? - u mnie seria i szkoda mi je ciąć troche ale wtedy było by jeszcze lepiej

    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Sowa bryka dobrze gada.
    Lampy w klapie masz lekko matowe - u mnie tez takie byly, ciezko je ladnie odnowic. Podobno platik kloszy jest jakis slaby i inny niz w kloszach lamp w blotnikach, wynika to z norm jakie musi spelniac klosz lampy w blotnikach a nie musi klosz w klapie.
    Wracajac to tematu to jak dla mnie dzwiek jest w sam raz.

    pozdro.
    W przedlifcie nie zaobserwowałem problemu z matowaniem lamp, być może przypadłość polifta

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2022
    Posty
    16
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Biała Podlaska
    Zainteresowanie takie że strachu o sprzedaż nie ma :rotfl: :rotfl:
    Ludzie zdziwieni ze ktoś chce jakieś pieniądze za samochód :rotfl:

    Ogłoszenie jeszcze kilka dni, później zdrapujemy naklejki zapominamy, miejskie auto se dokupiłem więc już koszta używania jako daily nie będą takie straszne :ok:
    Z modyfikacji - Uruchomiłem w 100% telefon, działał już od jakiegoś czasu ale miałem tam wsadzoną kartę z innym numerem, więc działało bo działało dzwoniłem z tego może ze dwa razy.
    Ostatnio przeglądając apke operatora zauważyłem cos takiego jak opcja dobrania drugiej karty sim, działająca niezależnie od głownej ale korzystając z tego samego numeru i pakietu - super rozwiązanie w przedliftach gdzie nie było oryginalnie blutu. W tym momencie jak ktoś do mnie dzwoni , dzwoni poprostu w dwóch urządzeniach - w telefonie, i w aucie czyli można powiedzieć identycznie jak w polifcie.

    Może ktoś z was orietnuje się jak dodać kontakty w e65? - bo trochę lipa domyślać się kto dzwoni :dobani: :dobani: :rotfl:

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sowa 7
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    215
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Katowice
    U mnie tak samo seria :)

Podobne wątki

  1. [silnik] Czarne świece
    Przez krzycholina w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 05-03-2015, 16:42
  2. czarne nery :)
    Przez badstuff w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 06-02-2010, 23:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •