Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66

Wątek: [mechanika] e38 stuki w zawieszeniu

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    przylacze sie do tematu.u mnie tez sa stuki na 80% uklad kierowniczy!Ale mam pytanie czy od ukladu moze byc cos takiego ze jak jade okolo 150 i wiecej odczuwalne sa drgania(nie duze ale sa)!

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mik735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    735i M62
    Skąd
    lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez phdream
    przylacze sie do tematu.u mnie tez sa stuki na 80% uklad kierowniczy!Ale mam pytanie czy od ukladu moze byc cos takiego ze jak jade okolo 150 i wiecej odczuwalne sa drgania(nie duze ale sa)!
    ja to ci nic nie wytlumacze bo mechanikiem nie jestem:) ale spotykam sie np z tym drganiem w kierownicy w przedziale 90-110 inne predkosci nie doprowadzaja mnie do wrazenia delirki w rekach:) a tak pozatym to jeszcze moge napisac ze najczesciej ten nieznosny stukot z pod silnika jest slyszalny w momencie gdy hamuje(np hamulcem to wali ale jak biegami zwalniam to nic nie slychac), no i jeszcze parking przed tesco...az mi glupio jak tocze sie powolutku krece kierka a tu lubudubu stuku puku i widze jak przesliczne kolezanki ze stjuningowanych maluchow kreca glowa z politowaniem...(pora na kanal wiem,wiem!)

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    Cytat Zamieszczone przez pzn735i
    .. jak tocze sie powolutku krece kierka a tu lubudubu stuku puku i widze jak przesliczne kolezanki ze stjuningowanych maluchow kreca glowa z politowaniem...
    moze to jakis rytual godowy ;-) te odglosy zabrzmialy przynajmniej jak jakis stary taniec ludowy apaczow :hihi: [sorry za off top] :)

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mik735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    735i M62
    Skąd
    lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    Cytat Zamieszczone przez pzn735i
    .. jak tocze sie powolutku krece kierka a tu lubudubu stuku puku i widze jak przesliczne kolezanki ze stjuningowanych maluchow kreca glowa z politowaniem...
    moze to jakis rytual godowy ;-) te odglosy zabrzmialy przynajmniej jak jakis stary taniec ludowy apaczow :hihi: [sorry za off top] :)
    tez tak podejrzewalem jakies plemie indianskie ale jak otworzylem maske to tylko siwy dymek sie uniosl a indianie chyba przez kata i dalej przez wydech sie ewakuowali :razz: no i dalej zostaje mi podejrzewac ze cos jednak MECHANICZNIE jest nie tak (dla pozostalych forumowiczow prosze sie nie sugerowac moim opisem odglosow poniewaz w rzeczywictosci sa nie co inne)

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    witam ja się przyłącze moje drgania zaczynaja się od 80 a konczy na 85 km/h co to może być i co jest najleprze to raz drgania sa a za chwile ich nie ma i tak na zmiane co mam najpierw sprawdzić tarcze i klocki nowe koła wywazone zero luzów

  6. #46
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Kolego szukaj... jest tu już masę na ten temat napisane... takie tematy trzeba będzie kasować niebawem bo się dublujesz niestety... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    Ja jestem juz szczęśliwy bo doszedłem od czego miałem drgania od 80 km/h, powodem była felga krzywa i juz jest bajka ;D
    Deutsche Bank

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    dzisiaj wymienilem srodkowy drazek kierowniczy,i dalej mam jakies stuki?Co to moze byc?zastanawiam sie na regulacja przekladni?!A jak wygkadaja te lozyska amorkow.bardzo bym prosil o jakis link.pozdr

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    łożyska amorków zostaw. Są podobno wieczne. Ja u siebie wymieniłem : wachacze, końcówki, przekładnie kierowniczą, łożyska od amorków, drążek i stuka dalej...

  10. #50
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    bono - nie ma rzeczy wiecznych - uwierz w to <- łożyska amorków sprawdzisz albo kręcąc kierą w miejscu - wtedy będziesz słyszał po prostu trzeszczenie albo jak chcesz sprawdzić gumy na osadzeniu amorka - podnosisz furę i ruszasz amorek ręką - jak coś poczujesz to będziesz wiedział co :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •