Cześć, od lat jestem zarejestrowanym użytkownikiem forum 7er. W 2013/14 kupiłem jako nastolatek swoje pierwsze e38, nie był to piękny okaz wręcz przeciwnie była to kupa złomu. Wiadomo jako szczawik młody w moich oczach to było chyba najpiękniejsze auto i byłem dumnym posiadaczem 7, po latach mam mieszane uczucia w tej kwestii. Bo prawda była taka, że mając około 19 lat i zarabiając ledwo średnia krajową zdecydowanie nie było mnie stać na utrzymanie takiego samochodu. Przez rok pracowałem tylko na tankowanie V8 a o częściach i naprawach to nawet nie myślałem.
Później sprzedałem ten samochód że bezcen i tak zakończyła się moja przygoda z 7.
Jednak motyw był taki, że w sercu zawsze na wspomnienie o tym aucie czułem lekkie ukłucie. Nie była piękna, nie była nawet w przyzwoitym stanie. Ale to było jakby nie patrzeć moje marzenie od dzieciaka. Postanowiłem, że prędzej czy później kupię e38, i tak mijały lata.
Przeglądanie olx, OtoMoto, swego czasu allegro, mobile de itd.
Znałem na pamięć każde auto które było wystawion see.
Później trochę zwolniłem i odpuściłem. Lecz kiedy zmieniłem pracę na bardziej dochodowa i już miałem jakiś budżet natrafiłem na swoją obecną 7.
I teraz przechodzimy do sedna całej historii, mianowicie przedstawiam wam moje aktualne BMW e38 740iL przyprowadzone ze stanu Nowy Jork.

BMW jest z 1996 roku, 4.4 benzyna V8
Kolor Schwarz II

To nie koniec mojej historii, bo przy okazji postanowiłem kupić jeszcze e38 z silnikiem 2.5 tds również z 96 roku w kolorze Cosmosschwarz.

Pozdrawiam, i umieszczam parę zdjęć

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka