Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: "Getribenprogram"-lub cos takiego POMOCY

  1. #21
    7ka
    Gość
    o swietny pomysl....powiedzcie kiedy a i ja sie tam zjawie

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    u mnie zegary też krzyczały ,ze jest zupełny brak połączenia ze skrzynią ... powodem były kable przy zegarach .. obyło się bez dłubania bo jakieś coś w zegarach padło i po wymianie zegarow tylko zaprogramowano mi je ... ale było coś takiego ,że jak wyłączałem zegary ( odłączasz je zupełnie ) komp po odpaleniu na początku nie wyłapywał tego błędu a w głowie mu się tak pomieszało ( do dziś nie wiem dlaczego) że u mnie są biegi ... a on chciał się z automatem połączyć ...

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    Dzisiaj dokładniej przyjrzałem sie problemowi i:
    Ten komunikat pokazuje mi po dłuższym postoju, znika gdy odpalam, pamietam, że po kupnie paliło mi sie to w czasie jazdy a wiksa szła :D
    Skrzynia u mnie chodzi jak brzytwa więc niemam pojęcia co jest nie tak, moż epoprostu komp czasami świruje?

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    jestem za jeżeli chodzi o wyjazd do ZF

  5. #25
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Może połączymy to ze zlotem w Zgorzelcu w przyszłym roku ? :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Siada aku i wywala błąd programu skrzyni i tyle..... poza tym nic się ze skrzynią nie dzieje radzę zająć się akumulatorem i problem zniknie, chyba że zacznie się ślizgać wtedy to tylko serwis od automatów. Miałem takie chocki klocki i uleczyłem skrzynię prostownikiem :papa: Pozdrawiam .

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    witam wszystkich! podloncze sie do tematu na komputerze wyskakuje mi wlasnie getribenotprogramm tylko ten komunikat pojawia sie czasami nie ciagle ... czyli mam royumiec ze moze to byc konczacy sie akumulator?

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Tak, aku do wymiany. Skrzynia "broni sie" trybem awaryjnym jesli napiecie jest zbyt niskie. Za slaba napiecie mogloby uszkodzic skrzynie, dlatego przy zlym akumulatorze wyskakuje ten blad. Mialem tak 2 lata temu zima. Aku rozladowywal mi sie juz po 2 dniach stania. Kilka razy wyskoczyl mi Getribenprogram, pojechalem po nowa baterie i wszystko smiga do dzis jak nalezy.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    matraks dzieki kamien spadl mi z serca , jesli to to oczywiscie ale mysle ze tak ... juz sie obawialem ze cos ze skrzynia nie tak a jak wiadomo latwiej jest isc i kupic nowy aku niz wymieniac skrzynie czy tez naprawiac... a jeszcze jedno jaki byscie polecili aku najlepiej bo 730i 95 rok ? tam w standardzie byl chyba 100 Ah czy 120 Ah ... ?

    P.S dlatego tez auto odpala za 2 lub 3cim razem tzn. musi 2 lub 3 razy zakrecic, z winy akumulatora prawopodobnie?
    Ostatnio edytowane przez GRABA730i ; 22-09-2011 o 20:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •